skautis:akce:vzdelavaci:rozpocet

Vzdělávací akce | Instruktoři a tým | Projekt

VzA: Rozpočet

Záložka Rozpočet slouží pro zadání plánovaného rozpočtu vzdělávací akce, který je důležitý pro její schvalování a později i pro případné schvalování výše dotace.

Záložka Rozpočet obsahuje dvě části:

Náklady a výnosy

VzA: Rozpočet

V této sekci zadávejte jednotlivé položky nákladů a výnosů.

Rozpočet uvedený v položce Dotace (MŠMT) se automaticky propíše také do žádosti o dotaci (propisování funguje i obráceně).

» CHYTRÁ TABULKA «
Přizpůsobte si vzhled tabulek Náklady a Výnosy podle svých potřeb dle postupu v článku Ovládání skautISu: Chytrá tabulka.

Jak editovat údaje?

1. Klikněte do buňky „Částka“ nebo „Poznámka“ v příslušném řádku, případně stiskněte tlačítko .
  2. Vyplňte údaje.
  3. V tabulce se můžete pohybovat pomocí myši, stiskem klávesy Tab nebo Enter.
  4. Po zadání všech údajů uložte hodnoty stisknutím tlačítka Uložit změny.

Pokud se vaše akce koná v různých kalendářních letech a nežádáte o dotaci, není potřeba vyplňovat rozpočet pro jednotlivé roky, stačí pro akci jako celek.

Pokud počítáte s dotací na vzdělávací akci, tak před vyplňováním rozpočtu nejdříve založte žádost o dotaci.

Maximální možná hodnota požadovaných dotací

VzA: Rozpočet

V této sekci je uvedena tabulka s maximální možnou hodnotou požadovaných dotací pro každý kurz.

Tabulka obsahuje následující údaje. Pomocí odkazu Edit lze pro každý kurz změnit počet osobodnů.

• Počet dnů
    Délka trvání kurzu vypočítaná z jeho termínu.
  • Osobodny
    Počet osobodnů daného kurzu vypočítaný na základě počtu účastníků a počtu dnů.
    V případě, že předem víte, že se někteří účastníci nezúčastní celého kurzu, můžete tuto hodnotu ručně upravit pomocí odkazu Edit na konci řádku.
    Pokud dojde k ruční změně tohoto údaje, budou navázané výpočty dotací pro vzdělávací akci nadále prováděny na základě tohoto údaje. O ruční úpravě jste informováni symbolem otazníku .
    Při ruční změně bude tato hodnota propsána do počtu osobodnů v sekci Kurzy na záložce Základní a veřejné údaje.
  • Dotace dle typu kurzu
  • Maximální výše dotace
    Vypočítaná hodnota na základě zadaného odhadovaného počtu účastníků kurzu, dotace dle typu kurzu a celkového počtu dnů konání kurzu.
  • Reálná výše dotace
    Reálná částka dotace vypočítaná na základě schválené dotace a skutečné účasti frekventantů na akci, kterou je třeba po proběhnutí příslušné části akce do skautISu zadat.
    Částka zobrazuje pouze proběhlé části akce.
skautis/akce/vzdelavaci/rozpocet.txt · Poslední úprava: 19.11.2021 09:21 autor: Jindřiška Voltrová