skautis:akce:vzdelavaci:vedeni

Vzdělávací akce | Další údaje | Instruktoři a tým

VzA: Vedení akce

Záložka Vedení akce slouží pro evidenci osob v hlavních funkcích vzdělávací akce, tzn. ve funkci Vedoucího akce, Zástupce vedoucího akce, Hospodáře akce, Tajemníka a Zdravotníka.

Tuto záložku může editovat pořadatel, vedoucí akce, zástupce a tajemník.

Minimální povinně zadanou kvalifikací je Vedoucí akce a Hospodář akce. U kvalifikačních akcí také zástupce pro každý z kurzů.

Funkce můžete zadávat zde na této záložce, nebo při zakládání akce v sekci Vedení.

Osoby ve vedení akce budou zobrazeny v databázi vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz).

Chcete-li vidět, kde se tyto údaje v databázi vzdělávacích akcí zobrazí, podívejte se na článek Zobrazení akce na webu databáze vzdělávacích akcí.

Tato záložka je rozdělena do dvou sekcí:

Funkce

VzA: Funkce

V sekci Funkce jsou evidovány osoby v těchto pozicích:

• Vedoucí akce
  • Hospodář akce
  • Tajemníka
  • Zdravotníka.

Minimální povinně zadanou kvalifikací je Vedoucí akce a Hospodář akce.

Zástupci vedoucího akce se zadávají v sekci Zástupci vedoucího.

Pokud má vedoucí akce zadány hlavní kontakty, zobrazí se tyto údaje nad tabulkou funkcí.

Jak přidat osobu k určité funkci, nebo ji změnit?

1. Klikněte na tlačítko Upravit.
  2. V příslušném řádku funkce vyberte způsob vyhledávání osoby. Nezapomeňte na to, že při vyhledávání mimo svou jednotku musíte použít rodné číslo. (U ostatních způsobů se může stát, že nemáte dostatečné oprávnění na přidání dané osoby.)
  3. Pokud chcete, můžete vyhledávání zpřesnit i vybráním dalších kritérií kliknutím na ∧ Další kritéria. Pak můžete ještě vyhledávat v určitých jednotkách, podle funkce nebo kvalifikace.
  4. Zadejte RČ, případně další údaj.
  5. Klikněte na ikonu dalekohledu a počkejte až se vygenerují osoby vyhovující zadaným kritériím.
  6. Vyberte příslušnou osobu.
  7. Pokud si potřebujete něco k této funkci či osobě poznamenat, využijte pro to údaj Poznámka.

Po zadání všech osob do funkcí stiskněte tlačítko na Uložit.

Nezapomeňte zadat zástupce kurzu.

Zástupci vedoucího kurzu

VzA: Zástupci vedoucího kurzu

Zástupci se evidují v sekci Zástupci vedoucího v samostatné tabulce.

Zástupce vedoucího je povinné zadat u kvalifikačních akcí pro každý z kurzů.

Jak přidat osobu jako zástupce vedoucího?

1. V zobrazeném formuláři vyberte způsob vyhledávání osoby. Nezapomeňte na to, že při vyhledávání mimo svou jednotku musíte použít rodné číslo. (U ostatních způsobů se může stát, že nemáte dostatečné oprávnění na přidání dané osoby.)
  2. Pokud chcete, můžete vyhledávání zpřesnit i vybráním dalších kritérií kliknutím na ∧ Další kritéria. Pak můžete ještě vyhledávat v určitých jednotkách, podle funkce nebo kvalifikace.
  3. Zadejte RČ, případně další údaj.
  4. Klikněte na ikonu dalekohledu a počkejte až se vygenerují osoby vyhovující zadaným kritériím.
  5. Vyberte příslušnou osobu.
  6. Pokud si potřebujete něco k této funkci či osobě poznamenat, využijte pro to údaj Poznámka.
  7. Stiskněte tlačítko Uložit.

Jak změnit osobu zástupce vedoucího?

1. V příslušném řádku tabulky klikněte na odkaz Upravit.
  2. Vyhledejte osobu znovu dle postupu výše, případně upravte poznámku.

Jak odstranit záznam o zástupci vedoucího?

• V příslušném řádku tabulky klikněte na odkaz Smazat.
skautis/akce/vzdelavaci/vedeni.txt · Poslední úprava: 17.06.2021 20:25 autor: Jindřiška Voltrová