skautis:akce:vzdelavaci:zakladni:pridat-termin

Vzdělávací akce | Přidání a editace kurzu | Další údaje

VzA: Přidání a editace termínu a umístění kurzu

Údaje o termínu a umístění kurzu dané vzdělávací akce naleznete na záložce Základní a veřejné údaje, kde je také můžete editovat, nebo případně zakládat další nové termíny a umístění.

Editace termínu a umístění kurzu

VzA: Editace termínu a umístění kurzu

Termín a umístění kurzu můžete editovat v sekci Termín a umístění kurzu kliknutím na:

• odkaz ve sloupci Termín.
    Otevře se stránka s detailem termínu.
    Pro úpravu termínu stiskněte tlačítko . Můžete vybrat z již existujících termínů nebo založit nový. Změny potvrďte stisknutím tlačítka Uložit.
    Pro smazání termínu stiskněte tlačítko Smazat.
  • odkaz ve sloupci Umístění kurzu.
    Otevře se stránka s detailem umístění.
    Pro úpravu umístění stiskněte tlačítko . Můžete vybrat z již existujících umístění nebo založit nové. Změny potvrďte stisknutím tlačítka Uložit.
    Pro smazání termínu stiskněte tlačítko Smazat.
  • odkaz Upravit na konci řádku tabulky.
    Otevře se stránka pro úpravu jak termínu, tak i umístění. Opět můžete vybrat ze stávajících hodnot, nebo založit nové. Změny potvrďte stisknutím tlačítka Uložit.

Popis jednotlivých údajů a jak je vyplnit naleznete v kapitole Založení nového termínu a umístění kurzu.

Založení nového termínu a umístění kurzu

Při zakládání nového termínu a umístění kurzu zadejte minimálně povinné údaje označené hvězdičkou (*) nebo barevným podbarvením.

Termíny a umístění se zadávají ke každému kurzu.

VzA: Založení nového termínu a umístění kurzu

• Kurz
    V případě více kurzů v jedné akci vyberte příslušný kurz.
  • Termín
    V tomto poli můžete buď vybrat již existující termín, nebo zadat nový. V případě nového termínu se zpřístupní pole Termín od, Termín do a Poznámka (termín).
  • Termín od
    Zadejte začátek kurzu nebo datum vyberte přes tlačítko .
  • Termín do
    Zadejte konec kurzu nebo datum vyberte přes tlačítko .
  • Poznámka (termín)
    Libovolná poznámka k termínu kurzu.
  • Umístění
    V tomto poli můžete buď vybrat již existující umístění, nebo zadat nové. V případě nového umístění se zpřístupní pole pro identifikaci daného místa.
  • Název místa
    Zkrácený název umístění.
  • Ulice a číslo, PSČ obce, Město
    Zadejte adresu umístění. Při zadávání těchto údajů vám skautIS automaticky nabízí návrhy. Na základě těchto informací pak skautIS automaticky doplní Kraj.
  • Kraj
    Zvolte správný kraj konání každého termínu. Tento údaj je automaticky doplňován v případě vyplnění ulice a PSČ.
  • GPS souřadnice : Šířka, Délka
    Souřadnice zadejte ve tvaru 50°5'7.566"N, 14°25'52.302"E, tak jak je lze zkopírovat z www.mapy.cz pro vyhledávání adresy, nebo stiskněte tlačítko Zobrazit mapu » pro dohledání místa přímo na mapě.
  • Tlačítko Zobrazit mapu »
    Pomocí tohoto tlačítka zobrazíte interaktivní Google mapu, kterou můžete použít pro uložení GPS souřadnic místa, kde se kurz odehrává.
  • Poznámka (umístění)
    Libovolná poznámka k danému umístění.

Po vyplnění všech údajů klikněte na tlačítko Uložit.

skautis/akce/vzdelavaci/zakladni/pridat-termin.txt · Poslední úprava: 07.12.2020 09:30 autor: Jindřiška Voltrová