skautis:dotace:zalozeni-zadosti

..Dotace { Mapa stránek } | Záložka Žádost o dotaci..

Dotace: Založení žádosti o dotaci

Založení univerzální dotace

Dotace: Založení žádosti Dotace: Formulář pro založení žádosti

1. Založte žádost o dotaci

• Přihlaste se do skautISu ve správné roli: buď vedoucí/admin nebo správce dotací, a to minimálně od úrovně střediska. Role „Oddíl: vedoucí/admin“ nebo „Družina: vedoucí/admin“ nemá na založení dotace právo.
    Tuto roli může vedoucí jednotky nastavit například hospodáři, vedoucímu projektu nebo jiné osobě odpovědné za zpracování dotace. Správce dotací vidí a může upravovat všechny podané dotační žádosti jednotky, stejně jako admin.
    Přiřazení role konkrétní osobě provedete u dané jednotky na stránce Pozice a role ve skautISu.

• V levém postranním menu klikněte na nabídku Dotace a následně vyberte Dotace mé jednotky. Zobrazí se vám přehled všech žádostí vaší jednotky.

• Klikněte na tlačítko Založit žádost o dotaci.

2. Vyplňte základní údaje žádosti

Kromě typu dotace a roku lze veškeré údaje dodatečně změnit.

• Typ dotace
    Vyberte jednu z nabízených typů dotace.
  • Název projektu
  • Žádost se podává pro rok
    Jedná se o rok realizace projektu a čerpání dotace, tzn. jedná se o následující rok. Toto pole již po uložení žádosti nelze změnit.
  • Období realizace
    Datum můžete vybrat z kalendáře (tlačítko ).
    Tyto údaje nejsou dostupné pro dotaci 9300 - Opravy a údržba staveb.

3. Vyplňte kontaky na vedení

Podle rodného čísla můžete dohledat všechny registrované osoby, podle jména naleznete pouze osoby, které můžete zobrazit v dané roli. Po zapsání hodnoty klikněte na ikonu dalekohledu , skautIS vám danou osobu zobrazí.

• Vedoucí projektu
  • Hospodář projektu
    Vyplnění této osoby je dobrovolné.
    Tento údaj není dostupný pro dotaci 9300 - Opravy a údržba staveb.

4. Údaje uložte

Klikněte na tlačítko Uložit.

Tímto postupem je žádost o dotaci založena. Po uložení se vám zobrazí záložka Žádost o dotaci, na které si můžete zkontrolovat všechny zadané údaje. Pro úpravu již vložených dat slouží tlačítko Upravit. Před odevzdáním žádosti o dotaci vyplňte ještě údaje na záložce Detail projektu (netýká se dotace 9200 - Vzdělávací akce).

Žádost se stává závaznou až ve chvíli jejího odevzdání ke schválení na ústředí.

Založení dotace na vzdělávací akci (9200)

Žádost o dotaci na vzdělávací akci může založit hospodář/vůdce/tajemník akce či statutární orgán pořadatelské jednotky, a to bez ohledu na to, v jaké fázi se hlášenka akce právě nachází (samozřejmě ale musí být založená).

Žádost o dotaci můžete založit ze dvou míst ve skautISu:

Dotace: Založení žádosti z rozhraní vzdělávací akce Dotace: Založení žádosti

A. Přímo z hlášenky vzdělávací akce

1. Otevřete si hlášenku dané vzdělávací akce a vyberte záložku Dotace.

2. Klikněte na tlačítko Žádost o dotaci.

3. Formulář již máte předvyplněný. Stiskněte tlačítko Uložit.

B. Z rozhraní dotační žádosti

1. V levém postranním menu klikněte na nabídku Dotace a následně vyberte Dotace mé jednotky. Zobrazí se vám přehled všech žádostí vaší jednotky.

2. Klikněte na tlačítko Založit žádost o dotaci.

3. Nastavte Typ dotace na „Vzdělávací akce (9200)“.

4. Ze seznamu vyberte příslušnou Akci. Případně můžete založit akci novou pomocí tlačítka Založit novou akci.

5. Klikněte na tlačítko Uložit.

Založení žádosti o dotaci ještě neznamená, že je žádost odevzdána a že akce dotaci obdrží. Žádost o dotaci musí projít úspěšným schvalovacím řízením a bude přiznána jen schválené vzdělávací akci.

Žádost o dotaci je nutné odevzdat nejpozději měsíc před zahájení akce.

..Dotace | Záložka Žádost o dotaci..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti dotací.

skautis/dotace/zalozeni-zadosti.txt · Poslední úprava: 07.02.2022 19:22 autor: Jindřiška Voltrová