skautis:akce:vzdelavaci:zalozeni

Vzdělávací akce | Moje akce | Základní a veřejné údaje

VzA: Založení vzdělávací akce

Založit novou vzdělávací akci může pouze pořadatel akce, tedy libovolná osoba v příslušné roli vedoucí/administrátor OJ - střediska, okresu, kraje nebo ZvOJ.

VzA: Úvodní stránka - Nová vzdělávací akce

1. Zkontrolujte, že používáte roli vedoucí/admin jednotky.
  2. V levém menu rozbalte záložku Akce.
  3. Vyberte menu Vzdělávací akce.
  4. Na úvodní stránce vzdělávacích akcí stiskněte tlačítko Nová vzdělávací akce.

Založení nové vzdělávací akce

Formulář pro založení nové vzdělávací akce je rozdělen do tří částí. Doporučujeme, abyste vyplnili maximum informací, i když klíčové jsou pouze údaje označené *.

VzA: Založení vzdělávací akce

1. Základní informace o akci
    • Název akce
      Doporučujeme jednoznačný název označený rokem konání pro lepší orientaci. Např. ZZA Kroměříž 2020.
    • Pořadatel
      Vyhledejte pořadatele podle evidenčního čísla, názvu, nebo místa působení.
    • Poznámka
      Zadejte libovolnou poznámku k dané akci.

2. Údaje o prvním kurzu vzdělávací akce
    • Doplňkový název kurzu
      V případě, že pro vzdělávací akci plánujete více kurzů, zadejte do tohoto pole název kurzu, např. ZZA Kroměříž 2020 jaro.
    • Typ akce
      Vyberte příslušný typ z nabídky kurzů.
    • Kapacita kurzu
      Zadejte maximální počet účastníků, které jste schopni přijmout.
    • Odhadovaný počet účastníků
      Předpokládaný počet účastníků, který reálně očekáváte, např. ze zkušenosti z minulých ročníků.
    • Kapacita náhradníků
      Počet osob, které jste ještě ochotni přijmout v případě, kdy bude kurz naplněn, nebo takový počet náhradníků, kteří mají šanci nahradit některé z odhlášených účastníků.

3. Vedení
    Doporučujeme rovnou doplnit i Vedoucího vzdělávací akce či Tajemníka, případně další zobrazené základní funkce (Zástupce vedoucího a Hospodáře akce), aby mohl tým svou akci ve skautISu dále spravovat sám.
    Zadaným osobám se automaticky vytvoří nová pracovní role s právem editace.
    Dokud nebude stanoven „Vedoucí kurzu“, je možné akci spravovat také s rolí vedoucí/administrátor OJ, poté to již možné není (s výjimkou nutného schvalování dílčích částí akce).

Kliknutím na tlačítko Uložit akci založíte. Dále doporučujeme projít všechny záložky a doplnit maximum informací.

skautis/akce/vzdelavaci/zalozeni.txt · Poslední úprava: 17.06.2021 20:17 autor: Jindřiška Voltrová