skautis:akce:vzdelavaci:zakladni:kapacita

Vzdělávací akce | Základní a veřejné údaje | Přidání a editace termínu a umístění kurzu

VzA : Přidání a editace kurzu

Základní údaje o kurzu dané vzdělávací akce naleznete na záložce Základní a veřejné údaje, kde je také můžete editovat, nebo případně zakládat další nové kurzy.

Editace kurzu

VzA: Detail kurzu

Po kliknutí na odkaz Zobrazit a upravit v sekci Kurzy se vám zobrazí detailní informace daného kurzu.

Na stránce detailu kurzu můžete:

• Upravit údaje o kurzu || Upravit
    V případě přihlašování přes skautIS vyplňte Kapacitu náhradníků a Uzávěrku přihlášek a nakonec nezapomeňte údaje Uložit. Při vyplňování se řiďte přiloženou nápovědou (najeďte myší nad symbol otazníku).
  • Smazat kurz || Smazat

Založení kurzu

VzA: Založení kurzu

Při zakládání nového kurzu zadejte minimálně povinné údaje označené hvězdičkou (*). Popis jednotlivých údajů naleznete v článku Vza: Základní a veřejné údaje, u některých údajů je nápověda rovnou ve skautISu pod symbolem otazníku ().

1. Žádáte-li o dotaci, vyplňte Odhadovaný počet účastníků i Počet osobodnů.
  2. Pokud pořádáte zdravotnický kurz a ten je po odborné stránce zaštiťován jiným subjektem než Junákem - českým skautem (tedy dodavatelsky), nezapomeňte to označit v údaji Kurz je zajišťován dodavatelsky a do pole Číslo akreditace zadejte číslo akreditace dodavatelského subjektu.
skautis/akce/vzdelavaci/zakladni/kapacita.txt · Poslední úprava: 07.12.2020 09:31 autor: Jindřiška Voltrová