skautis:akce:vzdelavaci:ucastnici:prihlasit-osobu

Vzdělávací akce | Správa účastníků | Evidence účastníků kvůli dotaci

VzA: Přidání účastníka

VzA: Účastníci - Přidat osobu

Na záložce Účastníci můžete „ručně“ přihlásit účastníka pomocí tlačítka Přihlásit osobu.

Tuto možnost přihlášení účastníka používejte v případech, pokud např. máte od zájemce papírovou přihlášku, daný zájemce nemá možnost přihlásit se on-line sám, případně nastala situace, že je potřeba dodatečně přidat účastníka po ukončení přihlašování.

Tlačítko slouží pouze pro organizátory a je viditelné pro role umožňující editaci akce (zpravidla vedoucí nebo tajemník akce, vedoucí/administrátor pořadatelské jednotky). Potenciální účastníci tlačítko nevidí.

Po stisku tlačítka Přihlásit osobu se zobrazí formulář pro přidání účastníka. Nejprve vyberte, zda:

Pokud se akce účastní nečlen, tak jej přidejte do své jednotky s typem členství „nečlen“.

Vyhledat osobu

VzA: Přidat účastníka - Vyhledat osobu

1. V případě, že má akce více kurzů, vyberte kurz, na který osobu přihlašujete.
  2. Vyhledejte osobu pomocí zvoleného identifikátoru: podle jména nebo podle rodného čísla.
    Osoby z jiné jednotky lze vyhledat pouze zadáním rodného čísla.
    Lze takto vyhledat i nečlena, pokud je již ve skautISu zadán.
    Zadávání nečlenů je dobrovolné s výjimkou akreditovaných kurzů, kde je to nutné pro vydávání osvědčení, které náleží i nečlenům.
  3. Můžete specifikovat další kritéria pro vyhledávání:
    • v které jednotce osobu hledat - aktuální, podřízené, nebo v konkrétně zadané.
    • hledat podle funkce.
    • hledat podle kvalifikace.
  4. Stiskněte tlačítko Uložit.

Zadat novou osobu

VzA: Účastníci - Založit novou osobu

Není-li ještě osoba registrována ve skautISu, můžete ji pomoci tohoto formuláře založit a přihlásit na vzdělávací akci.

1. V případě, že má akce více kurzů, vyberte kurz, na který osobu přihlašujete.
  2. Vyplňte základní informace o osobě.
    Údaje označené symbolem * jsou povinné.
  3. Zadejte kontakty na danou osobu.
  4. Stiskněte tlačítko Uložit.
skautis/akce/vzdelavaci/ucastnici/prihlasit-osobu.txt · Poslední úprava: 13.07.2021 12:12 autor: Jindřiška Voltrová