skautis:akce:vzdelavaci:stav

Vzdělávací akce | Zkoušky a dekrety | Dotace

VzA: Stav a odevzdání

Záložka Stav a odevzdání slouží k:

• Informování, o jaký typ akce se jedná || sekce Typ akce
    V této sekci je zobrazen přehled, zda se jedná o „Lesní akci“, „Kvalifikační akci“ a zda bylo „požádáno“ o dotaci, tzn. má připomenout specifika, která jednotlivé typy akcí přináší. Např.: kvalifikační akce nesmí zapomenout před zkouškami zadat zkušební komisi aj.
  • Informování, kým a kdy byla hlášenka schvalována a v jakém stavu se nachází || sekce Data změn stavu
    V této sekci můžete vidět, v jaké fázi se právě hlášenka nachází, kdy byla akce zveřejněna, kdy schválena ústředím, zda a kdy byla podána žádost o dotaci a kdy bylo schváleno rozhodnutí o dotaci (pokud se o dotaci žádá).
  • Zveřejnění akce do databáze vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz) || Zveřejnit do databáze VzA || VzA: Zveřejnění akce
    Připomínáme, že nejpozději okamžikem odeslání hlášenky ke schválení na ústředí dojde k jejímu zveřejnění v databázi vzdělávacích akcí, ale je velmi žádoucí ji zveřejnit co nejdříve.

Kontrola zadaných údajů v hlášence akce

VzA: Kontrola stavu

Kdykoliv si můžete pomocí tlačítka Průběžná kontrola zjistit, zda jsou správně zadané všechny údaje a jaké údaje je ještě nutné doplnit, aby bylo možné hlášenku akce (nikoliv dotace) nahlásit.

Tlačítko lze použít opakovaně. Dokud nebudou všechny vyžadované položky v pořádku, nebude možné hlášenku nahlásit.

Schvalování akce pořadatelskou jednotkou

Před nahlášením akce na ústředí je nejprve nutné zadat datum schválení pořádající jednotkou, což uděláte kliknutím na tlačítko Upravit, zadáním data Schválení pořádající jednotkou a uložením tlačítkem Uložit.

Nahlašování akce na ústředí

Nahlášení akce na ústředí provedete stisknutím tlačítka Potvrdit a předat ke schválení na ústředí.

Objeví se tabulka (stejná jako v případě kliknutí na tlačítko Průběžná kontrola), která vás informuje o (ne)splnění podmínek pro nahlášení akce.

Dokud nebudou všechny požadavky pro schválení splněny, hlášenku nepůjde odevzdat!

VzA: Nahlašování akce na ústředí

Upozorňujeme, že odevzdáním hlášenky dojde k uzamčení vybraných údajů pro další úpravy - to se týká mimo jiné projektu, přípravného týmu a rozpočtu (zcela editovatelná zůstává žádost o dotaci a práce se zkouškami). Nebude je možné editovat, pokud nebude hlášenka vrácena ústředím k přepracování či doplnění!

Pokud (až) kontrola proběhne a nenajde chyby, srolujte dolů na stránce a v sekci Nahlášení akce klikněte na tlačítko Potvrdit a předat ke schválení na ústředí.

Tímto je akce nahlášená a čeká na schválení ústředím. O schválení nebo neschválení akce budete informováni e-mailem. V případě neschválení akce bude nutné po zapracování připomínek celou hlášenku znovu odevzdat.

skautis/akce/vzdelavaci/stav.txt · Poslední úprava: 08.12.2020 21:40 autor: Jindřiška Voltrová