skautis:akce:vzdelavaci:prihlaska-vza

Vzdělávací akce | On-line přihlašování | Účastníci

VzA: Přihláška na vzdělávací akci

Přihláška na vzdělávací akci se skládá z několika částí. Před odesláním přihlášky je nutné jednotlivé údaje zkontrolovat a případně doplnit.

VzA: Přihláška na vzdělávací akci

1. Informace o vzdělávací akci
    Základní údaje o akci, které se automaticky načtou ze skautISu.

2. Informace o osobě
    Základní údaje o zájemci/účastníku. Většina údajů se automaticky načte ze skautISu. Pokud tyto informace nesouhlasí, musíte je změnit ve své osobě. V rámci přihlášky můžete pouze změnit telefonní číslo. Touto změnou dojde ke změně vašeho hlavního telefonu v kontaktech osoby.
    E-mail a Telefon jsou povinnými údaji, bez jejich vyplnění nebude přihláška odeslána.
    Je-li v údaji Člen střediska uvedeno „NENÍ ČLENEM JUNÁKA - ČESKÉHO SKAUTA“, pak pokud opravdu nejste nečlenem, nemáte propojen účet. Doporučujeme tento stav napravit, jinak nebude možné žádat o dotaci.

3. Doložení vyjádření
    V této části najdete seznam potřebných souhlasů a vyjádření k účasti na dané akci. Po odeslání přihlášky budou příslušné osoby z tohoto seznamu automaticky kontaktováni e-mailem, aby dané souhlasy/vyjádření doplnili.
    V případě, že nedojde k odeslání e-mailu (např. z důvodu nepropojeného účtu), případně nastane nějaký jiný problém s udílením souhlasu/vyjádření, je možné znovu odeslat žádost o vyjádření.

4. Další otázky a údaje k přihlášce
    V této části najdete doplňující otázky, případně instrukce, k dané akci. Tato část je specifická pro konkrétní akci, tzn. není stejná u všech VzA (případně ji přihláška nemusí obsahovat vůbec).
    Údaje označené * jsou povinné.
    Jakým způsobem otázky vytvářet se dozvíte v článku VzA: Možnosti přihlášení.

5. Prohlášení uchazeče
    Potvrďte prohlášení uchazeče.
    Jste-li nečlenem (viz bod 2), zobrazí se vám ještě v této části Souhlas se zpracováním údajů.

Více informací o celém procesu přihlašování, ať z pohledu účastníka nebo vzdělavatele, najdete v článku VzA: On-line přihlašování.

Opětovné odeslání žádosti o doložení vyjádření

Když se přihlásíte na vzdělávací akci přes skautIS, přijde vedoucím e-mail s instrukcí, aby zadali vyjádření a souhlas s vaší účastí. Toto se ale v některých případech nemusí provést automaticky, např. v případě, kdy nemáte propojený účet ve skautISu. SkautIS pak neví, na jakou adresu odeslat žádost o vyjádření. V takovém případě si musíte nechat účet propojit a následně musíte ručně vyvolat opětovné odeslání žádosti.

• Přihlaste se do skautISu a zobrazte si seznam vzdělávacích akcí.
  • Vyhledejte si příslušnou akci. Pro jednodušší dohledání akce můžete použít záložku Moje akce.
  • Stiskněte tlačítko Přihlásit.
  • Následně uvidíte všechna vyjádření, které musíte dodat. U chybějících vyjádření stiskněte tlačítko Znovu odeslat žádost o vyjádření. Po stisku tlačítka přijde osobě, která se má vyjádřit, příslušný e-mail.

Doložení vyjádření k účasti na VzA

VzA: e-mail k zadání vyjádření k přihlášce

Přišel vám e-mail se žádostí o vyjádření k přihlášce na VzA?

V e-mailu přímo najdete informaci o tom, který z vašich členů či členek se nějaké konkrétní vzdělávací akce účastní a chce získat příslušnou kvalifikaci. Zároveň ve zprávě uvidíte i to, z jaké úrovně je souhlas požadován - oddíl či středisko, případně VOJ.

Klikněte na odkaz, který vede na přihlášku dané osoby ve skautISu.

Pomocí tlačítka Zadat vyjádření vyplňte své doporučení či jiné potřebné textové vyjádření k účasti osoby na kvalifikační akci. Po zadání vašeho vyjádření bude daný účastník informován.

VzA: Doložení vyjádření k přihlášce

Jak zadat souhlas ručně např. z papírové přihlášky?

V seznamu účastníků na záložce Účastníci vyhledejte příslušnou osobu a stiskněte tlačítko Detailní přihláška. Poté vyplňte potřebné souhlasy.

skautis/akce/vzdelavaci/prihlaska-vza.txt · Poslední úprava: 15.12.2020 20:50 autor: Jindřiška Voltrová