skautis:akce:vzdelavaci:projekt

Vzdělávací akce | Rozpočet | Zkoušky a dekrety

VzA: Projekt

Záložka Projekt slouží pro povinné zadání projektů a závěrečných zpráv u všech kvalifikačních akcí (s výjimkou zdravotnického kurzu a doškolení), lesních akcí a u dalších akcí, které žádají o dotaci.

Tuto záložku může editovat pouze osoba s funkcí vedoucí akce, zástupce nebo tajemník.

Na to, jestli váš typ akce musí mít projekt a závěrečnou zprávu, vás upozorní nápověda.

Pokud jste seminář či podobná akce se zažádanou dotací, projekt a zprávu odevzdáváte vždy (na tuto situaci ale skautIS zatím neupozorňuje).

Po nahrání si lze projekt a závěrečnou zprávu kdykoliv stáhnout.

1. Projekt akce

Projekt lze zadat po kliknutí na tlačítko Upravit projekt.

Doporučenou osnovu projektu naleznete ve Spisovně na Křižovatce.

V rámci projektu můžete zdůvodnit případnou žádost o navýšení dotace, kvalifikační výjimky a upřesnit, kolik hodin dlouhé jsou případné jednodenní části vaší akce. Navrhovaný předseda zkušební komise VZ může také požádat o udělení oprávnění k předsednictví (viz ŘVČČJ, paragrafy 88 a 89).

Vložení projektu:

1. Projekt uložte do textového dokumentu.
  2. Stiskněte tlačítko Procházet a vyberte příslušný soubor.
    Povolenými příponami jsou doc, docx, pdf, zip, nebo txt.
  3. Do Poznámky k projektu můžete přidat další komentáře.
  4. Stiskněte tlačítko Uložit.

Změna nahraného souboru:

Váš nahraný projekt je zobrazený ve výpisu. Můžete jej nahradit jiným souborem přes tlačítko Upravit projekt.

Stažení nahraného projektu do počítače:

Vložený soubor projektu lze stáhnout přímo přes odkaz s názvem dokumentu.

O schválení nebo neschválení projektu (potažmo celé hlášenky akce) je informován navrhovaný vedoucí akce e-mailem a obdrží i případnou zpětnou vazbu.

Ústřední schvalování projektu u lesních akcí probíhá průběžně bez nutnosti odevzdání hlášenky, u ostatních se projekt schvaluje v okamžiku odevzdání hlášenky, nicméně o zpětnou vazbu je možné požádat ještě před jejím odevzdáním, stačí napsat na vzdelavani@skaut.cz.

2. Závěrečná zpráva

Závěrečnou zprávu lze zadat po kliknutí na tlačítko Upravit závěrečnou zprávu.

Je potřeba nahrát textový dokument shrnující průběh akce, který musí být dostatečně informativní, aby si čtenář o právě proběhlém ročníku akce dokázal udělat obrázek. Zároveň by měl reflektovat naplnění cílů a předpokladů z projektu.

Doporučenou osnovu projektu různých typů vzdělávacích akcí najdete ve Spisovně.

Nahrání závěrečné zprávy k akci:

1. Závěrečnou zprávu uložte do textového dokumentu.
    Jestliže potřebujete přiložit k závěrečné zprávě harmonogram samostatně, uložte závěrečnou zprávu včetně harmonogramu ve formátu .zip.
  2. Stiskněte tlačítko Procházet a vyberte příslušný soubor.
    Povolenými příponami jsou doc, docx, pdf, zip, nebo txt.
  3. Do Poznámky k závěrečné zprávě můžete přidat komentář.
  4. Stiskněte tlačítko Uložit.

Změnu nahrané závěrečné zprávy nebo její stažení jako souboru do počítače provedete stejně jako je popsáno výše u projektu.

Schválením závěrečné zprávy předchozího ročníku akce je podmíněno schválení ročníku následujícího!

skautis/akce/vzdelavaci/projekt.txt · Poslední úprava: 31.07.2023 10:45 autor: Veronika Cupalová - Veve