skautis:akce:vzdelavaci:zverejneni-vza

Vzdělávací akce | Vyúčtování dotace | Zobrazení VzA na webu databáze vzdělávacích akcí

VzA: Zveřejnění vzdělávací akce

Pro zveřejnění vzdělávací akce do databáze vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz) je nutné kliknout na tlačítko Zveřejnit do databáze VzA, které se nachází na záložkách Základní a veřejné údaje a Stav a odevzdání.

Akci je možné zveřejnit okamžitě po zadání základních údajů, jako jsou: název akce, přidání alespoň jednoho kurzu, jeho termínů a kontaktu na akci.

Před zveřejněním ještě doporučujeme:

Po zveřejnění se akce zobrazí všem členům ve skautISu v seznamu akcí a je možné ji také vyhledat a případně se na ni i přihlásit prostřednictvím databáze vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz).

Pokud byste akci zveřejnit zapomněli, zveřejní se automaticky ve chvíli, kdy ji nahlásíte na ústředí.

Důrazně doporučujeme zveřejnit akci už dříve, aby se informace o ní dostala včas mezi zájemce o vzdělávání.

Abyste si lépe dokázali představit,​ jaké údaje se do databáze vzdělávacích akcí ze skautISu ​propisují a jak následně v této databázi vypadají, podívejte se na článek VzA: Zobrazení akce na webu databáze vzdělávacích akcí.

skautis/akce/vzdelavaci/zverejneni-vza.txt · Poslední úprava: 08.12.2020 22:42 autor: Jindřiška Voltrová