skautis:akce:vzdelavaci:moje-akce

Vzdělávací akce | Založení VzA

VzA: Moje akce

Na záložce Moje akce najdete přehled vzdělávacích akcí, ke kterým máte nějaký vztah - na akci jste podali přihlášku či se jí účastníte, jste součástí týmu akce nebo zkušební komise, nebo máte k akci oprávnění na základě vaší role v pořádající či nadřízené jednotce.

» CHYTRÁ TABULKA «
Přizpůsobte si vzhled tabulky Moje akce podle svých potřeb dle postupu v článku Ovládání skautISu: Chytrá tabulka.

Ve svých akcích můžete:

• Filtrovat
    Stejně jako na záložce Zveřejněné akce můžete i zde filtrovat dle přednastavených filtrů.
    Obzvláště důležitým filtrem je filtr Vztah k akci, kdy akce můžete filtrovat podle toho, zda jste účastník akce, jste v týmu, nebo zda danou akci pořádá vaše nebo podřízená jednotka.
  • Otevřít detail přihlášky || VzA: Přihláška na vzdělávací akci
    V případě, že jste se na danou akci přihlásili, najdete ve sloupci Přihláška odkaz na detail své přihlášky. Pomocí tohoto odkazu můžete jednoduše zkontrolovat, zda máte doložená vyjádření, nebo můžete odpovědět na doplňující otázky.
skautis/akce/vzdelavaci/moje-akce.txt · Poslední úprava: 07.12.2020 09:25 autor: Jindřiška Voltrová