skautis:akce:vzdelavaci:dalsi

Vzdělávací akce | Přidání a editace termínu a umístění kurzu | Vedení akce

VzA: Další údaje

Záložka Další údaje obsahuje doplňující informace o vzdělávací akci.

Je rozdělena do následujících částí:

1. Výběr kurzu VzA.
    V případě, že je akce složena z více kurzů, zkontrolujte si před zadáváním údajů, že máte vybrán správný kurz.
    Pokud pořádáte pouze jeden kurz, vyplníte pouze položky formuláře.
    Pokud pořádáte kurzů více, je možné zadat shodné údaje pro všechny kurzy (nastavte hodnotu „Výchozí“), nebo pro každý kurz zvlášť, včetně možnosti tyto údaje kombinovat.

Údaje označené symbolem budou po zveřejnění akce zobrazeny v databázi vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz), proto velmi pečlivě údaje vyplňujte, hlavně ve vztahu k vybranému kurzu. Nevyplníte-li některé údaje pro konkrétní kurz, propíšou se do databáze údaje společné pro celou akci, tzn. „Výchozí“.

Chcete-li vidět, kde se tyto údaje v databázi vzdělávacích akcí zobrazí, podívejte se na článek VzA: Zobrazení akce na webu databáze vzdělávacích akcí.

Jaké údaje z této záložky jsou povinné záleží na typu akce - pokud některý z nich nevyplníte, vzdělávací akce vám nepůjde nahlásit a skautIS vás upozorní na to, co je potřeba doplnit - viz záložka Přehled stavu a odevzdání.

Další údaje

VzA: Další údaje

Všechny údaje lze zadat/změnit po kliknutí na tlačítko Upravit. Vyplněné údaje nezapomeňte Uložit.

• VzA
    Název vzdělávací akce.
  • Krátký popis
    Zde napište několik slov vystihující váš kurz, např. Kurz zaměřený na rovery apod.
  • Anotace
    Stručná charakteristika vaší akce - co můžete účastníkům nabídnout, co mohou očekávat. Např. Naším cílem je zejména příprava k požadované skautské kvalifikaci (tedy ČZ, VZ, IK), jsme primárně vzdělávacím kurzem, který chce účastníky připravit co nejlépe na roli čekatele/vůdce/instruktora.
  • Cílová skupina
    Uveďte, na jakou cílovou skupinu se akce zaměřuje, např. Cílová skupina jsou R&R.
  • Zaměření akce
    Zde můžete uvést, jaké využíváte na akci přístupy k práci, na jaká témata se zaměřujete, jaká jsou specifika vaší akce, čím je vaše akce výjimečná apod.
  • Vstupní podmínky
    Zde uveďte, jaké požadavky musí účastník splnit, aby se mohl VzA zúčastnit. Např. Standardní dle řádu.
  • Podmínky absolvence
    Uveďte, co musí účastník splnit, aby získal příslušnou zkoušku/absolvenci. Např. Pro absolvenci VLK je třeba prokázat vůdcovské kompetence úspěšným složením Vůdcovské zkoušky a splněním zadaných úkolů. Plněním úkolů se zároveň prokazují některé zkoušené vůdcovské kompetence.
  • Formy ověřování kompetencí
    Vyplňujte pouze v případě, že vaše akce povinně ověřuje kompetence uchazečů, tedy kvalifikační vzdělávací akce.
  • Účastnický poplatek
  • Další plánovaný ročník akce
    Pokud plánujete, že tuto akci/kurz budete pořádat i v budoucnosti, vyplňte rok jejího dalšího konání.
  • Frekvence konání kurzu
  • Počet absolventů
  • Akce vhodná pro rodiče s dětmi
  • Akce vhodná pro starší 25+ let
  • Odkaz na fotogalerii
  • Historie kurzu
    Zde můžete uvést stručnou historii kurzu.

Ilustrační fotografie

VzA: Ilustrační fotografie

V této sekci můžete přidat fotografie k dané akci, abyste mohli zájemce lépe motivovat, protože fotografie se zobrazují v databázi vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz).

Fotografie přidáte pomocí formuláře pod tabulkou fotografií.

• Vyberte soubor pomocí tlačítka Procházet…. Povolenými příponami fotografií jsou png, jpg a jpeg.
  • Počkejte, až se soubor nahraje (tzn. zmizí ukazatel načítání a zobrazí se jméno souboru).
  • Stiskněte tlačítko Přidat fotografii.

Potřebujete-li fotografii smazat, použijte k tomu tlačítko Smazat v příslušném řádku tabulky.

skautis/akce/vzdelavaci/dalsi.txt · Poslední úprava: 22.12.2020 08:24 autor: Jindřiška Voltrová