skautis:akce:vzdelavaci:ucastnici

Vzdělávací akce | Přihláška na VzA | Správa účastníků

VzA: Účastníci

Záložka slouží pro vedení evidence o účastnících vzdělávací akce. Je rozdělena do tří částí:

Obsazenost kurzů

VzA: Obsazenost kurzů

Jedná se pouze o přehledovou tabulku, která je souhrnem informací z tabulky „Přihlášení účastníci“ a kapacity kurzu:

• Závazně přihlášeno - ukazuje stav, kolik jste již účastníků přijali.
    Každý účastník, který je označený jako „přijatý“, obdržel e-mail s informací o této skutečnosti. Doporučujeme tento krok neodkládat.
  • Předběžně přihlášeno - ukazuje počet účastníků, kteří mají o kurz zájem a odevzdali přihlášku.

U této tabulky je uveden symbol . Ten říká, že daná informace bude zobrazena v databázi vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz).

Chcete-li vidět, kde se tyto údaje v databázi vzdělávacích akcí zobrazí, podívejte se na článek VzA: Zobrazení akce na webu databáze vzdělávacích akcí.

Přihlášení účastníci

VzA: Přihlášení účastníci

V této sekci naleznete seznam přihlášených účastníků včetně základních informací o nich a o jejich účasti na vzdělávací akci.

» CHYTRÁ TABULKA «
Přizpůsobte si vzhled tabulky Přihlášení účastníci podle svých potřeb dle postupu v článku Ovládání skautISu: Chytrá tabulka.

Seznam účastníků můžete spravovat pomocí následujících tlačítek:

Přihlásit osobu „Ruční“ přihlášení účastníka. Toto tlačítko používejte výjimečně, pokud např. máte od zájemce papírovou přihlášku, nebo daný zájemce nemá možnost se přihlásit on-line sám.
Export přihlášených účastníků (XLSX) Pomocí tohoto tlačítka si můžete kdykoliv připravit a stáhnout přehled všech přihlášených účastníků ve formátu určeném pro Excel a dále s tímto seznamem pracovat. Můžete v něm najít souhrnné kontakty na účastníky, vyjádření atp.
Evidence účastníků kvůli dotaci Tlačítko je viditelné jen v případě, že si akce podala žádost o dotaci a ta byla schválena. Po stisku se dostanete na stránku, kde se zadává skutečná účast přihlášených frekventantů pro dotační účely.
Upravit účastníky Pro zadání podmínek, přijetí účastníka, náhradníka atd. stiskněte u konkrétní osoby toto tlačítko. Poté budete moci upravovat údaje daného účastníka.
Odhlásit Slouží pro odhlašování účastníků - ať už z vašeho nebo jejich rozhodnutí. Před potvrzením odhlášení doporučujeme zadat důvod odhlášení, protože o této skutečnosti je účastník informován e-mailem, a bylo by dobré, aby znal důvod, proč se dané akce nemůže zúčastnit.
Daný účastník se následně „přesune“ ze sekce „Přihlášení účastníci“ do sekce „Odhlášení účastníci“.
Detailní přihláška Zobrazí detailní přihlášku dané osoby. Zde můžete zkontrolovat seznam odpovědí a vyjádřených souhlasů, případně vyjádření sami doplnit.

Nezapomeňte přihlášku co nejdříve vyhodnotit, aby zájemce o vzdělávání věděl, zda je přijat nebo ne (přijde mu automatický e-mail), aby se případně mohl zúčastnit jiného kurzu.

Odhlášení účastníci

V případě, že zájemce o účast odhlásíte, najdete ho pak v této sekci, která tedy zobrazuje seznam všech odhlášených zájemců.

Pomocí tlačítka Znovu přihlásit můžete daného účastníka znovu přijmout k účasti na akci. Tuto možnost opětovného přihlášení účastníka využijete např. v případě, že se vám uvolnila kapacita nebo došlo k omylu.

skautis/akce/vzdelavaci/ucastnici.1606483183.txt.gz · Poslední úprava: 27.11.2020 13:19 autor: Jindřiška Voltrová