skautis:akce:vzdelavaci:ucastnici

Vzdělávací akce | Přihláška na VzA | Správa účastníků

VzA: Účastníci

Záložka slouží pro vedení evidence o účastnících vzdělávací akce. Je rozdělena do tří částí:

Obsazenost kurzů

VzA: Obsazenost kurzů

Jedná se pouze o přehledovou tabulku, která je souhrnem informací z tabulky „Přihlášení účastníci“ a kapacity kurzu:

• Závazně přihlášeno - ukazuje stav, kolik jste již účastníků přijali.
    Každý účastník, který je označený jako „přijatý“, obdržel e-mail s informací o této skutečnosti. Doporučujeme tento krok neodkládat.
  • Předběžně přihlášeno - ukazuje počet účastníků, kteří mají o kurz zájem a odevzdali přihlášku.

U této tabulky je uveden symbol . Ten říká, že daná informace bude zobrazena v databázi vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz).

Chcete-li vidět, kde se tyto údaje v databázi vzdělávacích akcí zobrazí, podívejte se na článek VzA: Zobrazení akce na webu databáze vzdělávacích akcí.

Přihlášení účastníci

VzA: Přihlášení účastníci

V této sekci naleznete seznam přihlášených účastníků včetně základních informací o nich a o jejich účasti na vzdělávací akci. Tento seznam můžete dále spravovat pomocí následujících tlačítek:

• Přihlásit osobu
    „Ruční“ přihlášení účastníka. Toto tlačítko používejte výjimečně, pokud např. máte od zájemce papírovou přihlášku, nebo daný zájemce nemá možnost se přihlásit on-line sám.
  • Export přihlášených účastníků (XLSX)
    Pomocí tohoto tlačítka si můžete kdykoliv připravit a stáhnout přehled všech přihlášených účastníků ve formátu určeném pro Excel a dále s tímto seznamem pracovat. Můžete v něm najít souhrnné kontakty na účastníky, vyjádření atp.
  • Evidence účastníků kvůli dotaci
    Tlačítko je viditelné jen v případě, že si akce podala žádost o dotaci a ta byla schválena. Po stisku se dostanete na stránku, kde se zadává skutečná účast přihlášených frekventantů pro dotační účely.
  • Upravit účastníky
    Pro zadání podmínek, přijetí účastníka, náhradníka atd. stiskněte u konkrétní osoby toto tlačítko. Poté budete moci upravovat údaje daného účastníka.
  • Odhlásit
    Slouží pro odhlašování účastníků - ať už z vašeho nebo jejich rozhodnutí. Před potvrzením odhlášení doporučujeme zadat důvod odhlášení, protože o této skutečnosti je účastník informován e-mailem, a bylo by dobré, aby znal důvod, proč se dané akce nemůže zúčastnit.
    Daný účastník se následně „přesune“ ze sekce „Přihlášení účastníci“ do sekce „Odhlášení účastníci“.
  • Detailní přihláška
    Zobrazí detailní přihlášku dané osoby. Zde můžete zkontrolovat seznam odpovědí a vyjádřených souhlasů, případně vyjádření sami doplnit.

Nezapomeňte přihlášku co nejdříve vyhodnotit, aby zájemce o vzdělávání věděl, zda je přijat nebo ne (přijde mu automatický e-mail), aby se případně mohl zúčastnit jiného kurzu.

Odhlášení účastníci

V případě, že zájemce o účast odhlásíte, najdete ho pak v této sekci, která tedy zobrazuje seznam všech odhlášených zájemců.

Pomocí tlačítka Znovu přihlásit můžete daného účastníka znovu přijmout k účasti na akci. Tuto možnost opětovného přihlášení účastníka využijete např. v případě, že se vám uvolnila kapacita nebo došlo k omylu.

skautis/akce/vzdelavaci/ucastnici.1606227392.txt.gz · Poslední úprava: 24.11.2020 14:16 autor: Jindřiška Voltrová