skautis:akce:vzdelavaci:ucastnici

Vzdělávací akce | Přihláška na VzA | Správa účastníků

VzA: Účastníci

Záložka slouží pro vedení evidence o účastnících vzdělávací akce. Je rozdělena do tří částí:

Obsazenost kurzů

VzA: Obsazenost kurzů

Jedná se pouze o přehledovou tabulku, která je souhrnem informací z tabulky „Přihlášení účastníci“ a kapacity kurzu:

• Závazně přihlášeno - ukazuje stav, kolik jste již účastníků přijali.
    Každý účastník, který je označený jako „přijatý“, obdržel e-mail s informací o této skutečnosti. Doporučujeme tento krok neodkládat.
  • Předběžně přihlášeno - ukazuje počet účastníků, kteří mají o kurz zájem a odevzdali přihlášku.

U této tabulky je uveden symbol . Ten říká, že daná informace bude zobrazena v databázi vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz).

Chcete-li vidět, kde se tyto údaje v databázi vzdělávacích akcí zobrazí, podívejte se na článek VzA: Zobrazení akce na webu databáze vzdělávacích akcí.

Přihlášení účastníci

VzA: Přihlášení účastníci

V této sekci naleznete seznam přihlášených účastníků včetně základních informací o nich a o jejich účasti na vzdělávací akci.

• Pomocí tlačítka Přihlásit osobu můžete ručně přihlásit účastníka.
  • Tlačítkem Export přihlášených účastníků (XLSX) si můžete kdykoliv připravit a stáhnout přehled všech přihlášených účastníků ve formátu určeném pro Excel a dále s tímto seznamem pracovat. Můžete v něm najít souhrnné kontakty na účastníky, vyjádření atp.
  • Zaznačení podmínek, přijetí účastníků nebo náhradníků (jak pracovat s účastníky v hlášence) Upravit osoby
  • Tlačítko je viditelné jen v případě, že si akce podala žádost o dotaci a ta byla schválena. Potom vede na stránku, kde se zadává skutečná účast přihlášených frekventantů pro dotační účely. Evidence účastníků kvůli dotaci:
  • Po zvolení Odhlásit, bude třeba zadat důvod odhlášení, které přijde účastníkovi mailem
  • Zobrazí seznam odpovědí a vyjádřených souhlasů konkrétní osoby Detailní přihláška

Odhlášení účastníci

skautis/akce/vzdelavaci/ucastnici.1606216239.txt.gz · Poslední úprava: 24.11.2020 11:10 autor: Jindřiška Voltrová