Vzdělávací akce | Založení VzA | Přidání a editace kurzu

VzA: Základní a veřejné údaje

Záložka Základní a veřejné údaje obsahuje základní informace o vzdělávací akci a jejích kurzech.

Tuto záložku může editovat pořadatel, vedoucí akce, zástupce a tajemník.

Je rozdělena do následujících částí:

1. Kurzy - tabulka pořádaných kurzů pod akcí (obyčejně má akce pouze jeden kurz).
  2. Termíny a umístění kurzu (pro všechny kurzy akce).

Na této stránce také můžete danou akci zveřejnit do databáze vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz) pomocí tlačítka Zveřejnit do databáze VzA. V případě, že je již akce zveřejněná, zobrazí se pod nadpisem „Základní a veřejné údaje“ text „ akce je zveřejněna v databázi VzA“ a tlačítko již nebude viditelné.

Údaje označené symbolem budou po zveřejnění akce zobrazeny v databázi vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz).

Chcete-li vidět, kde se tyto údaje v databázi vzdělávacích akcí zobrazí, podívejte se na článek VzA: Zobrazení akce na webu databáze vzdělávacích akcí.

Údaje o vzdělávací akci

V sekci Vzdělávací akce a Kontakty jsou uvedeny základní informace o celé akci.

Tyto údaje můžete upravit či doplnit pomocí tlačítka Upravit.

VzA: Základní a veřejné údaje

Kurzy

Sekce Kurzy slouží pro správu základních informací o kurzech, které jsou součástí dané vzdělávací akce.

Každá akce musí mít alespoň jeden kurz.

Kurz se přidává automaticky při zakládání akce po výběru typu akce (např. zakládáte-li akci jako čekatelský kurz, potom se ve skautISu automaticky v této části uloží kurz čekatelský). Pokud se vaše vzdělávací akce skládá z více dílčích kurzů, máte možnost je v této sekci založit.

Jednotlivé kurzy jsou zaznamenány v přehledné tabulce, která ovšem obsahuje pouze některé základní údaje. Všechny údaje o kurzu zobrazíte kliknutím na odkaz Zobrazit a upravit. Základními údaji o kurzu jsou:

V sekci Kurzy můžete:

Termín a umístění kurzu

Poslední sekcí záložky Základní a veřejné údaje je zadání Termínů a umístění kurzu. Pro každý kurz můžete zadat různé množství termínů.

Jednoduchá tabulka zobrazuje následující údaje:

V sekci Termíny a umístění kurzu můžete: