Vzdělávací akce | Přidání a editace termínu a umístění kurzu | Vedení akce

VzA: Další údaje

Záložka Další údaje obsahuje doplňující informace o vzdělávací akci.

Je rozdělena do následujících částí:

1. Výběr kurzu VzA.
    V případě, že je akce složena z více kurzů, zkontrolujte si před zadáváním údajů, že máte vybrán správný kurz.
    Pokud pořádáte pouze jeden kurz, vyplníte pouze položky formuláře.
    Pokud pořádáte kurzů více, je možné zadat shodné údaje pro všechny kurzy (nastavte hodnotu „Výchozí“), nebo pro každý kurz zvlášť, včetně možnosti tyto údaje kombinovat.

Údaje označené symbolem budou po zveřejnění akce zobrazeny v databázi vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz), proto velmi pečlivě údaje vyplňujte, hlavně ve vztahu k vybranému kurzu. Nevyplníte-li některé údaje pro konkrétní kurz, propíšou se do databáze údaje společné pro celou akci, tzn. „Výchozí“.

Chcete-li vidět, kde se tyto údaje v databázi vzdělávacích akcí zobrazí, podívejte se na článek VzA: Zobrazení akce na webu databáze vzdělávacích akcí.

Jaké údaje z této záložky jsou povinné záleží na typu akce - pokud některý z nich nevyplníte, vzdělávací akce vám nepůjde nahlásit a skautIS vás upozorní na to, co je potřeba doplnit - viz záložka Přehled stavu a odevzdání.

Další údaje

VzA: Další údaje

Všechny údaje lze zadat/změnit po kliknutí na tlačítko Upravit. Vyplněné údaje nezapomeňte Uložit.

Ilustrační fotografie

VzA: Ilustrační fotografie

V této sekci můžete přidat fotografie k dané akci, abyste mohli zájemce lépe motivovat, protože fotografie se zobrazují v databázi vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz).

Fotografie přidáte pomocí formuláře pod tabulkou fotografií.

Potřebujete-li fotografii smazat, použijte k tomu tlačítko Smazat v příslušném řádku tabulky.