skautis:jednotka:google

Jednotky: Domény a Google

Každá jednotka si může založit vlastní doménu a účet Google. Narozdíl od jednotlivce si jednotka může založit účtů tolik, kolik potřebuje.

Pro založení a základní správu domén, účtů a Google skupin přejděte na záložku Domény a Google u vaší jednotky (pokud ji nevidíte, najdete ji v rozbalovacím menu Další záložky na konci řádku).

Stránka Domény a Google je rozdělena do tří částí:

Mapa stránek - Domény a Google

Správa domén jednotky

Založení domény jednotky : Návod na založení domény jednotky.

Nastavení domény jednotky : Změna použití, nastavení správce domény, přesměrování, informace o e-mailech a skupinách, kteří doménu využívají.

Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí

Založení sdíleného účtu jednotky : Návod na založení sdíleného účtu jednotky ve skautISu.

Správa účtu jednotky : Jak změnit heslo e-mailové schránky, nastavit aliasy nebo úplně účet zrušit.

Rozesílací seznamy, konference a Google Skupiny

Založení Google Skupiny : Návod na založení Google skupiny ve skautISu.

Nastavení Google Skupiny : Jak správně provést nastavení Google skupiny.

Základní nastavení skupiny ve webovém rozhraní : Návod pro detailnější nastavení Google skupiny ve webovém rozhraní Google.

Správa členů Google Skupiny : Přidávání a správa členů Google skupiny.

Přidání členů do skupiny : Návod na „ruční“ přidávání členů do skupiny.

Automatická pravidla : Návod na automatické přidávání členů do skupiny, tzn. vytváření automatických pravidel.

Automatická pravidla - příklady : Příklady nejčastěji používaných automatických pravidel.

skautis/jednotka/google.txt · Poslední úprava: 07.12.2021 10:07 autor: Jindřiška Voltrová