skautis:jednotka:google:zalozeni-uctu-jednotky

..Jednotky....Domény a Google....Sdílené G Suite účty jednotky { Mapa stránek } | Správa účtu jednotky..

G Suite účet jednotky: Založení účtu

Tak jako jednotlivci si můžou založit svůj účet @skaut.cz, tak je to možné udělat i pro jednotky. Pod jednotkou můžete mít založených takový počet účtů, kolik potřebujete.

Založení Google účtu jednotky

1. Založte účet jednotky

• Zobrazte si sekci Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí na stránce MojeMoje jednotka → záložka Domény a Google.

• Stiskněte tlačítko Přidat.

2. Vyplňte zobrazený formulář

• Uživatelské jméno (název e-mailové schránky)
    Zadejte místní část adresy a vyberte ze seznamu požadovanou internetovou doménu.
    • Pokud se za adresou zobrazí ikona , je daná adresa volná a můžete ji použít.
    • Pokud se zobrazí ikona , adresa je již obsazená a nelze ji použít.
  • Heslo, Ověření hesla
    • Zadejte heslo pro přihlašování do Google apps. Doporučujeme, aby bylo odlišné od přihlašovacího hesla do skautISu.
    • Heslo musí obsahovat minimálně 8 znaků.
  • Zobrazované jméno v e-mailu
    Jakým způsobem bude e-mailová adresa zobrazována ve zprávách.

3. Přečtěte si a odsouhlaste podmínky používání služeb Google

• Pod zněním podmínek nastavte volbu Souhlasím s výše uvedenými podmínkami na hodnotu Ano.
  • Znění pravidel si můžete přečíst i zde: Znění pravidel ke stažení.

4. Údaje uložte

Stiskněte tlačítko Uložit.

..Jednotky....Domény a Google....Sdílené G Suite účty jednotky | Správa účtu jednotky..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti Google jednotky.

skautis/jednotka/google/zalozeni-uctu-jednotky.txt · Poslední úprava: 14.09.2021 08:51 autor: Jindřiška Voltrová