skautis:jednotka:google:domeny-jednotky

..Jednotky....Domény a Google { Mapa stránek } | Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí..
..Správa domén jednotky { Mapa stránek } | Založení domény jednotky..

Domény a Google: Správa domén jednotky

Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí

Pokud vlastníte nějakou skautskou doménu, můžete si ji ke své jednotce přidat a nechat na ní aktivovat skautské G Suite (e-maily, konference apod.). Pak ji budete moci využívat pro jednotku, vaše akce i členy a vytvářet na ní e-mailové schránky, spravovat konference atd. Případně lze přidat i doménu patřící k vašemu skautskému webu a využívat ji.

Správa webů probíhá samostatně v rámci skautského hostingu Lebeda.

Používané domény jednotky naleznete na stránce MojeMoje jednotka → záložka Domény a Google → sekce Správa domén jednotky.

Tato sekce obsahuje CHYTROU TABULKU se seznamem všech domén jednotky. Tuto tabulku si můžete přizpůsobit dle svých potřeb.

Založení domény jednotky
Návod na založení domény jednotky.

Nastavení domény jednotky
Změna použití, nastavení správce domény, přesměrování atd.

E-maily a skupiny na doméně
Jak zjistit, které e-maily a skupiny doménu využívají.

..Jednotky....Domény a Google | Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí..
..Správa domén jednotky | Založení domény jednotky..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti Google jednotky.

skautis/jednotka/google/domeny-jednotky.txt · Poslední úprava: 14.09.2021 09:02 autor: Jindřiška Voltrová