skautis:jednotka:google:sprava-google-uctu-jednotky

..Jednotky....Domény a Google { Mapa stránek } | ..Správa domén jednotkyRozesílací seznamy, konference a Google Skupiny..
..Sdílené G Suite účty jednotky { Mapa stránek } | Založení sdíleného účtu jednotky..

Domény a Google: Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí

Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí

Každá jednotka si může založit vlastní účet Google. Narozdíl od jednotlivce si jednotka může založit účtů tolik, kolik potřebuje.

Sdílené účty může jednotka používat např. pro společnou e-mailovou schránku jednotky nebo akce. Účet primárně poskytuje e-mailovou schránku, ale dále také prostor pro ukládání dokumentů či přístup k dalším službám Google. K účtu budou mít přístup všichni, kdo znají její heslo. Tyto účty využívejte opatrně a uvážlivě, aby k nim nemělo přístup příliš mnoho osob.

Sdílené účty jednotky naleznete na stránce MojeMoje jednotka → záložka Domény a Google → sekce Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí.

Tato sekce obsahuje CHYTROU TABULKU se seznamem všech e-mailových adres jednotky. Tuto tabulku si můžete přizpůsobit dle svých potřeb.

Založení sdíleného účtu jednotky
Jak založit sdílený účet jednotky.

Správa účtu jednotky
Změna hesla, zrušení účtu, správa aliasů.

..Jednotky....Domény a Google | ..Správa domén jednotkyRozesílací seznamy, konference a Google Skupiny..
..Sdílené G Suite účty jednotky | Založení sdíleného účtu jednotky..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti Google jednotky.

skautis/jednotka/google/sprava-google-uctu-jednotky.txt · Poslední úprava: 12.09.2021 07:24 autor: Jindřiška Voltrová