skautis:jednotka:google:zalozeni-skupiny

..Jednotky....Domény a Google....Google Skupiny { Mapa stránek } | Nastavení Google skupiny..

Google Skupiny: Založení skupiny (e-mailové ​konference)

Založení Google Skupiny

1. Založte skupinu

• Zobrazte si sekci Rozesílací seznamy, konference a Google Skupiny na stránce MojeMoje jednotka → záložka Domény a Google.

• Stiskněte tlačítko Přidat.

2. Vyplňte zobrazený formulář, minimálně povinná pole:

• Název google skupiny
    Zadejte vypovídající název skupiny, např. „Vedoucí a zástupci oddílů“, „Kontakty na rodiče“ apod.
  • E-mailová adresa skupiny
    Zadejte místní část adresy a vyberte ze seznamu požadovanou internetovou doménu.
    • Pokud se za adresou zobrazí ikona , je daná adresa volná a můžete ji použít.
    • Pokud se zobrazí ikona , adresa je již obsazená a nelze ji použít.
  • E-mail správce
    Zadejte e-mail na správce dané skupiny. Tento e-mail musí být založen jako skautský (google účet).
  • Popis

3. Údaje uložte

Stiskněte tlačítko Uložit.

4. Přidejte členy skupiny

• Členy můžete přidávat „ručně“, nebo pomocí automatických pravidel, které vám usnadní budoucí správu skupiny.
  • Více podrobností se dočtete v článku Google Skupiny: Správa členů skupiny.

5. Proveďte detailnější nastavení skupiny

..Jednotky....Domény a Google....Google Skupiny | Nastavení Google skupiny..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti Google jednotky.

skautis/jednotka/google/zalozeni-skupiny.txt · Poslední úprava: 07.09.2023 08:57 autor: Michal Janata - Kalich