skautis:jednotka:google:sprava-google-uctu-jednotky

..Jednotky....Domény a Google { Mapa stránek } | ..Správa domén jednotkyRozesílací seznamy, konference a Google Skupiny..
..Sdílené G Suite účty jednotky { Mapa stránek } | Založení sdíleného účtu jednotky..

Domény a Google: Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí

Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí

Každá jednotka si může založit vlastní účet Google. Narozdíl od jednotlivce si jednotka může založit účtů tolik, kolik potřebuje.

Sdílené účty může jednotka používat např. pro společnou e-mailovou schránku jednotky nebo akce. Účet primárně poskytuje e-mailovou schránku, ale dále také prostor pro ukládání dokumentů či přístup k dalším službám Google. K účtu budou mít přístup všichni, kdo znají její heslo. Tyto účty využívejte opatrně a uvážlivě, aby k nim nemělo přístup příliš mnoho osob.

Sdílené účty jednotky naleznete na stránce MojeMoje jednotka → záložka Domény a Google → sekce Správa sdílených G Suite účtů jednotky/akcí.

Tato sekce obsahuje CHYTROU TABULKU se seznamem všech e-mailových adres jednotky. Tuto tabulku si můžete přizpůsobit dle svých potřeb.

Založení sdíleného účtu jednotky
Jak založit sdílený účet jednotky.

Nastavení účtu jednotky
Změna základního nastavení účtu jednotky, přidání aliasů.

..Jednotky....Domény a Google | ..Správa domén jednotkyRozesílací seznamy, konference a Google Skupiny..
..Sdílené G Suite účty jednotky | Založení sdíleného účtu jednotky..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti Google jednotky.

skautis/jednotka/google/sprava-google-uctu-jednotky.1631429920.txt.gz · Poslední úprava: 12.09.2021 06:58 autor: Jindřiška Voltrová