skautis:dotace:dotace-vyhodnoceni-projektu

..Dotace { Mapa stránek } | ..Vyúčtování dotace a její odevzdáníSkutečná účast..

Dotace: Vyhodnocení projektu

Na záložce Vyhodnocení projektu uveďte skutečný stav projektu. Množství požadovaných informací je závislé na typu dotace, vycházejte tedy z informací, které jste uvedli na záložce Detail projektu.

Specifické požadavky jednotlivých typů dotací naleznete v článcích konkrétních dotací:

• Dotace na opravu a údržbu staveb
    Zhodnocení stavebního projektu by mělo obsahovat zejména:
    1. Popis stavebních prací, které byly provedeny v rámci projektu - zaměřte se zejména na popis jednotlivých zásadních stavebních úprav.
    2. Fotografie z průběhu prací a po jejich dokončení.
    3. Odlišnost skutečnosti od původního projektu - uveďte, v čem se skutečnost liší od plánu, který byl ve formě projektu schválen. Vypište, které z plánovaných činností nebyly učiněny nebo byly provedeny navíc a napište odůvodnění.
    4. Stručně popište stav, ve kterém se nyní stavba nachází (zejména s ohledem na využitelnost).
    5. Pokud projekt bude pokračovat, popište plán dalšího postupu (harmonogram dalších etap stavby).
  • Dotace na vzdělávací dny

Záložka Vyhodnocení projektu není dostupná pro dotace 9200 - Vzdělávací akce. Místo vyhodnocení projektu je potřeba pro vyúčtování dotace zadat skutečnou účast.

..Dotace | ..Vyúčtování dotace a její odevzdáníSkutečná účast..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti dotací.

skautis/dotace/dotace-vyhodnoceni-projektu.1634065423.txt.gz · Poslední úprava: 12.10.2021 19:03 autor: Jindřiška Voltrová