skautis:dotace:dotace-strategie-oddily

..Dotace { Mapa stránek } | ..Dotace pro nově zakládané oddílyDotace na celostátní akci..

Dotace: Strategie v oddílech (9520)

Žádáte-li o dotaci na strategii v oddílech, vyplňte údaje na záložce Detail projektu následovně:

Dotace: Strategie v oddílech - detail projektu

Do pole Cíl projektu:
Popište cílový stav, kterého chcete realizací projektu dosáhnout, včetně předpokládaných dlouhodobých dopadů.
Uveďte kritéria, podle kterých budete vyhodnocovat úspěšnost projektu.

Do pole Podrobný popis projektu:
Popište současný stav a obsah projektu – co se v rámci realizace projektu stane, jak bude projekt probíhat, jaké akce v rámci něj proběhnou, skrze co dojde k posunu ze současného do cílového stavu.
Uveďte časový harmonogram realizace projektu.

Do pole Cílová skupina:
Popište, na jakou skupinu projekt cílí (RR, oddílové rady atp.).

Do tabulek Předpokládaný rozpočet:
Do tabulky uveďte předpokládaný rozpočet žádosti o dotaci. Vyplňte jen položky, které jsou pro vaši žádost relevantní a zároveň doplňte nové vlastní řádky pro položky, které jsou ve vašem rozpočtu klíčové a v obecné kostře rozpočtu nejsou naznačeny.

Po vyplnění všech údajů přejděte zpět na záložku Žádost o dotaci (můžete k tomu využít i tlačítko Přejít na žádost o dotaci dole na stránce) a žádost odevzdejte.

..Dotace | ..Dotace pro nově zakládané oddílyDotace na celostátní akci..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti dotací.

skautis/dotace/dotace-strategie-oddily.txt · Poslední úprava: 02.10.2021 21:31 autor: Jindřiška Voltrová