skautis:dotace:detail-projektu

..Dotace { Mapa stránek } | ..Záložka Žádost o dotaciDotace pro nově zakládané oddíly..

Dotace: Detail projektu

Po založení žádosti o dotaci je třeba vyplnit podrobnější informace o plánovaném projektu na záložce Detail projektu.

Tuto záložku můžete také zobrazit pomocí tlačítka Přejít na detail projektu na záložce Žádost o dotaci (v případě dotace 9300 přejděte na záložku Údaje o stavbě pomocí tlačítka Přejít na Údaje o stavbě).

Záložka Detail projektu není dostupná pro dotaci na vzdělávací akce (9200). Všechny údaje pro tuto dotaci se vyplňují na záložce Žádost o dotaci.

Vzhled stránky Detail projektu a množství požadovaných informací je závislé na typu dotace. V tomto článku je popsán projekt univerzální dotace, specifické požadavky jednotlivých typů dotací naleznete v článcích konkrétních dotací:

Stránka Detail projektu je pro univerzální dotace rozdělena do těchto částí:

Po vyplnění všech údajů přejděte zpět na záložku Žádost o dotaci (můžete k tomu využít i tlačítko Přejít na žádost o dotaci dole na stránce) a žádost odevzdejte.

Údaje o projektu

Doporučujeme údaje o projektu nejprve řádně rozmyslet, sepsat mimo systém skautIS a následně je do příslušných polí ve skautISu zkopírovat. Vyhnete se tak případné ztrátě dat v případě vypršení platnosti přihlášení.

Dotace: Detail projektu - údaje o projektu

1. Pro úpravu detailu projektu stiskněte tlačítko Upravit.

2. Zadejte následující údaje, řiďte se přitom pokyny k jednotlivým dotacím (viz seznam dotací na začátku tohoto článku).
    Pro přehlednost můžete text v jednotlivých polích formátovat dle dostupných formátovacích funkcí.

• Údaje o projektu
      • Cíl projektu
        Popište záměr předpokládaného projektu, včetně očekávaných výsledků.
      • Stručná charakteristika projektu
        Popište projekt a jeho hlavní cíle.

• Další údaje
      • Podrobný popis projektu
        Podrobně popište obsah celého projektu (co bude konkrétně děláno), jeho zdůvodnění (proč se žádá, jaké přínosy realizace projektu přinese), popište současný stav a využívání nemovitostí, uveďte předpokládaný časový harmonogram a další důležité skutečnosti pro posouzení stavby. Může být nahrazeno samostatnou přílohou.
      • Další informace o projektu
      • Cílová skupina
        Uveďte charakteristiku cílové skupiny projektu - konkrétní počty a skupiny (např. členové střediska, externí zájemci apod.).

3. Údate uložte pomocí tlačítka Uložit.

Předpokládaný rozpočet

Vyplňte Předpokládaný rozpočet akce. Pro zápis nákladů a výnosů využijte CHYTRÉ TABULKY .

Dotace: Detail projektu - předpokládaný rozpočet

• Náklady
    U nákladů uveďte do Přesného popisu položky, o jaké náklady se jedná.
    Potřebujete‐li jiný druh nákladu, je možné si přidat řádek přes tlačítko v pravém horním rohu tabulky.

• Výnosy
    Do tabulky výnosů vyplňte výši požadované dotace (dotace MŠMT) a dalších výnosů.
    Potřebujete‐li jiný druh výnosu, je možné si přidat řádek přes tlačítko v pravém horním rohu tabulky.

• Komentář k rozpočtu
    Pole pro komentář můžete využít pro zdůvodnění svých požadavků nebo připojení dalších poznámek.
    Údaje vložte po kliknutí na tlačítko Upravit.
    Pro uložení údajů klikněte na zelené tlačítko .

V rozpočtu vyplňte vždy nejprve jednu tabulku (výnosů či nákladů) a data uložte pomocí tlačítka . Následně pracujte s druhou tabulkou. Pokud vyplníte obě najednou, tak při ukládání o jedny data přijdete a je nutné je vyplnit znovu.

Dotace: Detail projektu - přílohy

V této sekci můžete připojit další dokumenty důležité pro schválení dotace.

1. Přidání přílohy

• Stiskněte tlačítko Nová příloha.

• Zadejte název a popis přílohy.

• Vyberte soubor přílohy pomocí tlačítka Procházet.
    Povolené přípony jsou: txt, pdf, jpg, jpeg, doc, docx, xls, xlsx.

• Přílohu uložte pomocí tlačítka Uložit.

2. Stáhnutí přílohy

• Klikněte na název souboru ve sloupci Název.

3. Odebrání přílohy

• U dané přílohy stiskněte tlačítko Smazat v posledním sloupci tabulky.

..Dotace | ..Záložka Žádost o dotaciDotace pro nově zakládané oddíly..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti dotací.

skautis/dotace/detail-projektu.txt · Poslední úprava: 26.04.2023 07:46 autor: Jindřiška Voltrová