skautis:dotace:dotace-celostatni-akce

..Dotace { Mapa stránek } | ..Dotace strategie v oddílech Dotace na akce pro neorganizovanou mládež..

Dotace: Celostátní akce (9540)

Žádáte-li o dotaci na celostátní akci, vyplňte údaje na záložce Detail projektu následovně:

Dotace: Celostátní akce - detail projektu

Do pole Cíl projektu:
Několika větami uveďte popis akce - jaká akce je, pro koho je určena apod.

Do tabulek Předpokládaný rozpočet:
Do tabulky uveďte předpokládaný rozpočet žádosti o dotaci, i když ho obsahuje vložený projekt. Vyplňte jen položky, které jsou pro vaši žádost relevantní a zároveň doplňte nové vlastní řádky pro položky, které jsou ve vašem rozpočtu klíčové a v obecné kostře rozpočtu nejsou naznačeny.

Po vyplnění všech údajů přejděte zpět na záložku Žádost o dotaci (můžete k tomu využít i tlačítko Přejít na žádost o dotaci dole na stránce) a žádost odevzdejte.

..Dotace | ..Dotace strategie v oddílech Dotace na akce pro neorganizovanou mládež..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti dotací.

skautis/dotace/dotace-celostatni-akce.txt · Poslední úprava: 02.10.2021 21:34 autor: Jindřiška Voltrová