skautis:dotace:dotace-stavby

..Dotace { Mapa stránek } | ..Dotace na akce pro neorganizovanou mládežZáložka Zálohy a dotace..

Dotace: Opravy a údržba staveb (9300)

Na této stránce naleznete pokyny k vyplnění detailu projektu a vyhodnocení projektu pro dotaci 9300 - Opravy a údržba staveb.

Detail projektu

Žádáte-li o dotaci na opravy a údržbu staveb, vyplňují se podrobnosti žádosti na záložce Údaje o stavbě.

Tato stránka je rozdělena do těchto částí:

Po vyplnění všech údajů přejděte zpět na záložku Žádost o dotaci (můžete k tomu využít i tlačítko Přejít na žádost o dotaci dole na stránce) a žádost odevzdejte.

Základní informace o stavbě a projektu

Dotace: Údaje o stavbě

Pro úpravu údajů stiskněte tlačítko Upravit.

Vyplňte údaje o stavbě:
Povinná pole jsou podbarvena oranžově a označena hvězdičkou *.

• Soubor nemovitostí
    Vyberte stavbu ze seznamu, případně zadejte jinou (novou). Podle tohoto výběru se případně dovyplní následující povinné údaje.
  • Název stavby
  • Město
  • Číslo LV
  • Katastrální území
  • Majitel stavby
  • Čísla pozem. parcel
  • Majitel pozemku

Dále vyplňte údaje o projektu:

• Cíl projektu
    V této části popište záměr předkládaného projektu, vč. očekávaných výsledků.
  • Podrobný popis projektu
    V této části popište předkládaný projekt - podrobně popište obsah celého projektu (co bude konkrétně děláno), jeho zdůvodnění (proč se žádá, jaké přínosy realizace projektu přinese), popište současný stav a využívání nemovitostí, uveďte předpokládaný časový harmonogram a další důležité skutečnosti pro posouzení stavby. Může být nahrazeno samostatnou přílohou.
  • Cílová skupina
    Uveďte charakteristiku cílové skupiny projektu - konkrétní počty a skupiny (např. členové střediska, externí zájemci apod.)

Údaje uložte pomocí tlačítka Uložit.

Rozpočet projektu

Dotace: Údaje o stavbě - rozpočet projektu

Vyplňte Rozpočet projektu. Pro zápis nákladů a výnosů využijte CHYTRÉ TABULKY .

• Rozpis nákladů celého projektu
    Pomocí tlačítka přidejte konkrétní nákladové položky, nebo zadejte pouze celkovou částku v jedné položce „Rozpočet v příloze“ a podrobný rozpočet přiložte jako Přílohu projektu.
    Pro uložení klikněte na zelené tlačítko .
  • Struktura finančních zdrojů projektu
    Zadejte výši finančních zdrojů projektu kliknutím do pole s částkou.
    Pomocí tlačítka přidejte další zdroje.
    Pro uložení klikněte na zelené tlačítko .

Přílohy žádosti

Přílohy žádosti o dotaci přidejte pomocí tlačítka Nová příloha. Tuto možnost využijte i ve variantě, kdy přílohu vkládat nebudete – například je již v kanceláři z předchozích let.

Dotace: Údaje o stavbě - přílohy žádosti

Zobrazí se formulář pro přidání přílohy:

• Zadejte Název přílohy.
  • Ze seznamu vyberte Typ přílohy .
  • Pomocí tlačítka Procházet načtěte příslušný soubor.
    V případě, že je příloha příliš velká, nebo se vám nedaří ji přiložit, můžete využít jiné úložiště a zaslat nám odkaz ke stažení na kancelar@skaut.cz. Nebo pokud nemáte možnost dokumenty naskenovat například kvůli velkému formátu nebo počtu stránek, je možné ji zaslat rovněž papírově do Kanceláře ústředí na adresu Senovážné nám. 24, Praha 1. V těchto případech:
    • zaškrtněte přepínač Je uloženo v KUJ,
    • vyplňte Rok, ve kterém byla příloha na ústředí dodána,
    • do Poznámky uveďte, že jste dokument zaslali papírově do kanceláře, nebo že posíláte odkaz na jiné úložiště. Případně dejte odkaz na jiné úložiště přímo do poznámky.
  • Uložte přílohu pomocí tlačítka Uložit.

Vyhodnocení projektu

Zhodnocení stavebního projektu by mělo zejména obsahovat:

1. Popis stavebních prací, které byly provedeny v rámci projektu.
    Zaměřte se zejména na popis jednotlivých zásadních stavebních úprav.

2. Fotografie z průběhu prací a po jejich dokončení.

3. Odlišnost skutečnosti od původního projektu.
    Uveďte, v čem se skutečnost liší od plánu, který byl ve formě projektu schválen. Vypište, které z plánovaných činností nebyly učiněny nebo byly provedeny navíc a napište odůvodnění.

4. Stručně popište stav, ve kterém se nyní stavba nachází (zejména s ohledem na využitelnost).

5. Pokud projekt bude pokračovat, popište plán dalšího postupu (harmonogram dalších etap stavby).

Podrobný popis stránky Vyhodnocení projektu pro univerzální dotace naleznete v článku Dotace: Vyhodnocení projektu.

..Dotace | ..Dotace na akce pro neorganizovanou mládežZáložka Zálohy a dotace..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti dotací.

skautis/dotace/dotace-stavby.txt · Poslední úprava: 13.10.2021 19:23 autor: Jindřiška Voltrová