skautis:dotace:dotace-vyhodnoceni-projektu

..Dotace { Mapa stránek } | ..Vyúčtování dotace a její odevzdáníSkutečná účast..

Dotace: Vyhodnocení projektu

Na záložce Vyhodnocení projektu uveďte skutečný stav projektu. Zejména uveďte, jak vám dotace pomohla. Při vyplňování údajů vycházejte z informací, které jste uvedli na záložce Detail projektu.

Záložka Vyhodnocení projektu není dostupná pro dotace 9200 - Vzdělávací akce. Místo vyhodnocení projektu je potřeba pro vyúčtování dotace zadat skutečnou účast.

Množství požadovaných informací je závislé na typu dotace. V tomto článku je popsáno vyhodnocení projektu univerzální dotace. Specifické požadavky jednotlivých typů dotací na vyhodnocení naleznete v článcích konkrétních dotací:

Dotace: Vyhodnocení projektu

Stránka Vyhodnocení projektu je pro univerzální dotace rozdělena do těchto částí:

Vyhodnocení projektu

1. Stiskněte tlačítko Upravit.

2. Zadejte vyhodnocení projektu, řiďte se přitom pokyny k jednotlivým dotacím (viz seznam dotací na začátku tohoto článku).
    Pro přehlednost můžete text v jednotlivých polích formátovat dle dostupných formátovacích funkcí.

3. Vyhodnocení uložte pomocí tlačítka Uložit.

Dotace: Detail projektu - přílohy

V této sekci můžete připojit další dokumenty důležité pro vyhodnocení dotace.

1. Přidání přílohy

• Stiskněte tlačítko Nová příloha.

• Zadejte název a popis přílohy.

• Vyberte soubor přílohy pomocí tlačítka Procházet.
    Povolené přípony jsou: txt, pdf, jpg, jpeg, doc, docx, xls, xlsx.

• Přílohu uložte pomocí tlačítka Uložit.

2. Stáhnutí přílohy

• Klikněte na název souboru ve sloupci Název.

3. Odebrání přílohy

• U dané přílohy stiskněte tlačítko Smazat v posledním sloupci tabulky.

..Dotace | ..Vyúčtování dotace a její odevzdáníSkutečná účast..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti dotací.

skautis/dotace/dotace-vyhodnoceni-projektu.txt · Poslední úprava: 02.11.2022 13:02 autor: Jindřiška Voltrová