skautis:akce:vzdelavaci:dalsi

Další údaje

Při vyplňování informací o akci si povšimněte, že u některých údajů je uveden symbol . Ten říká, že daná informace bude zobrazena v databázi vzdělávacích akcí (kurzy.skaut.cz).

Chcete-li vidět, kde se tyto údaje v databázi vzdělávacích akcí zobrazí, podívejte se na článek Zobrazení akce na webu databáze vzdělávacích akcí.

Tato záložka se zabývá doplňujícími informacemi o akci. Většina těchto inforamcí se následně propisuje do databáze kurzů tudíž zájemci o kurz vidí tyto informace.

Všechny údaje lze zadat po kliknutí na tlačítko Upravit. Pokud pořádáte pouze jeden kurz, vyplníte pouze položky formuláře. Pokud pořádáte kurzů více, je možné zadat shodné údaje pro všechny kurzy (vyberte “Výchozí”), nebo pro každý kurz zvlášť, včetně možnosti tyto údaje kombinovat. Pro navigaci - výběr kurzu, pro který údaje zadáváte, využijte rolovací nabídku v horní části tabulky. Nakonec nezapomeňte Uložit.

Jaké údaje z této záložky jsou povinné záleží na typu akce - pokud některý z nich nevyplníte, vzdělávací akce vám nepůjde nahlásit a skautIS vás upozorní na to, co je potřeba doplnit - viz záložka Přehled stavu a odevzdání

Velmi doporučujeme, abyste za vaši akci vyplnili maximum informací, přestože nemusí být povinné pro její schválení. Smyslem nové databáze vzdělávacích akcí, ve které jsou pak informace zveřejněny, je umožnit zájemcům o vzdělávání vybrat si kurz, který co nejlépe odpovídá jejich potřebám a očekávání. To mohou udělat mimo jiné tehdy, pokud mají o akcích dostatek informací.

Vzdělávací akce | Základní a veřejné údaje | Vedení akce

skautis/akce/vzdelavaci/dalsi.1605088476.txt.gz · Poslední úprava: 11.11.2020 09:54 autor: Jindřiška Voltrová