skautis:registrace

Nechce se vám číst? »»
Jak na registraci (tipy, Q&A)

• provádí se jedenkrát ročně a je to jeden termín, kdy provádíme sčítání a vybírání členských příspěvků
  • podrobné informace o registraci naleznete na Křižovatce
  • termíny, do kdy musí být registrace odevzdána, určuje Směrnice pro daný rok
  • evidence členů má probíhat průběžně podle Směrnice k evidenci údajů ve skautISu

Termín odevzdání registrace - střediska předají registraci okresům (nebo krajům v případě středisek registrovaných přímo pod krajem) nejpozději 31.1.

Způsob fungování oddílu - povinně je třeba kartě „další údaje“ u každého oddílu mladších členů zadat, jak oddíl pracuje s věkovými kategoriemi. Volitelně je potom možné uvést, zda oddíl pracuje se znevýhodněnými dětmi.

Adresa a GPS klubovny - spolu s náborovými informacemi jsou nutné údaje pro uveřejnění vaší klubovny v mapě kluboven pro případné nováčky, kteří budou hledat nejbližší oddíl. Údaje slouží také k jednoznačné identifikaci nemovitostí.

Kdo může založit registraci?

Registraci většinou provádí vedoucí oddílu/střediska, ovšem není to vždy podmínkou. Je možné, aby vedoucí oddílu tímto úkolem někoho pověřil. Důležité je, aby měl minimální roli vedoucí/admin jednotky.

Pokud máte družiny, můžete si vybrat:

1. Registraci si zpracují družiny
  2. Registraci jim zpracuje oddíl

Registraci je nutné provést v několika po sobě jdoucích krocích.

skautis/registrace.txt · Poslední úprava: 14.12.2023 09:47 autor: Veronika Cupalová - Veve