skautis:jednotka:majetek:polozky-majetku-rezervace-zapujcky

JednotkyMajetek { Mapa stránek }

Majetek: Rezervace a půjčování položek majetku

Jednotlivé položky skladu vašeho majetku můžete zapůjčit do jiných skladů a pro tuto zápůjčku můžete vytvořit i rezervaci. A naopak, také si můžete nějakou položku z jiného skladu vypůjčit do svého.

Rezervace a zápůjčky vašeho majetku se evidují v detailu dané položky majetku, pro výpůjčky z jiného skladu je potřeba přejít na stránku Majetek: Půjčování v menu Služby.

Chcete-li půjčovat majetek vaší jednotky i jiným subjektům (skautům, ústředním akcím, nebo komerčně), musíte tuto vlastnost u dané položky majetku nastavit, a to pomocí přepínačů Je k půjčení… v detailu položky. Podrobnější popis jednotlivých přepínačů naleznete v článku Přidání položky do skladu v sekci „Informace k zapůjčení“.

Pro půjčování majetku jiným subjektům je nezbytné mít vyplněné alespoň město, kde se sklad přibližně nachází. Pro plné využití všech možností skladu vyplňte všechny údaje. Ulice se nebude veřejně zobrazovat.

Zapůjčíte-li položku do jiného skladu, bude tato položka nastavenu vlastnost „Ve skladu“ na hodnotu „Ne“. Pokud tedy potřebujete zjistit položky, které jste zapůjčili, můžete si je podle tohoto pole vyhledat.

Rezervace pro zápůjčku majetku
Jak pracovat s rezervacemi položek majetku.

Zapůjčení majetku do jiného skladu
Vydání položky z vašeho skladu a její vrácení zpět, a to buď na základě rezervace, nebo bez ní.

Vypůjčení si položky majetku z jiného skladu
Jak postupovat v případě, že si nějaký majetek potřebujete vypůjčit od jiné jednotky.

Přehled vydaných a půjčených položek majetku
Jak zjistíte, který majetek jste půjčili, nebo naopak, který máte vypůjčen.

NAVIGACEJednotkyMajetek

ROZCESTNÍKPodívejte se na mapu stránek týkajících se evidence majetku jednotky.

skautis/jednotka/majetek/polozky-majetku-rezervace-zapujcky.txt · Poslední úprava: 23.09.2022 08:35 autor: Jindřiška Voltrová