skautis:jednotka:majetek:nastaveni-tabulky-polozek-skladu

JednotkyMajetek { Mapa stránek }Položky skladu

Majetek: Nastavení tabulky položek skladu

O každé položce majetku můžete evidovat velké množství informací, mít je tedy všechny zobrazeny v jedné tabulce by bylo nepřehledné. Navíc každý uživatel potřebuje vidět jinou sadu údajů.

Proto jsou tedy položky majetku zobrazeny v tzv. CHYTRÉ TABULCE .

Chytrou tabulku si můžete vzhledově přizpůsobit svým potřebám a usnadnit si tak práci, obzvláště, když některé činnosti pravidelně opakujete. Můžete v ní sloupce skrývat i přidávat, řadit ji, seskupovat i filtrovat. Podrobnější informace, jak si tabulku přizpůsobit, naleznete v článku Ovládání skautISu: Chytrá tabulka.

Majetek: Dodatečný filtr nad tabulkou položek

Kromě základního filtrování v rámci chytré tabulky byly ale k tabulce přidány i dodatečné filtry, které naleznete v horní části tabulky. Jedná se o tyto filtry:

1. I podřízené sklady

Je-li přepínač tohoto filtru nastaven na hodnotu „Ano“, pak se v tabulce budou zobrazovat položky i ze skladů podřízených jednotek.
Chcete-li tedy zobrazit položky pouze ze skladů vaší jednotky, přepněte na „Ne“.

2. Ve skladu

V případě, že položku ze skladu vydáte, tzn. ji zapůjčíte do jiného skladu, bude mít položka nastavenu hodnotu „Ve skladu“ na „Ne“.
Chcete-li tedy zafiltrovat pouze na položky, které ve skladu máte, vyberte v seznamu hodnotu „Ano“.
Potřebujete-li vidět seznam položek, které jste zapůjčili, vyberte hodnotu „Ne“.
Chcete-li mít přehled o všech položkách, vyberte hodnotu „Všechny“ (výchozí hodnota).

3. Vyřazené položky

Potřebujete-li zobrazit položky, které jste již ze skladu vyřadili, vyberte hodnotu „Ano“.
Nechcete-li v seznamu položek vyřazené položky zobrazovat, vyberte hodnotu „Ne“.

NAVIGACEJednotkyMajetekPoložky skladu

ROZCESTNÍKPodívejte se na mapu stránek týkajících se evidence majetku jednotky.

skautis/jednotka/majetek/nastaveni-tabulky-polozek-skladu.txt · Poslední úprava: 23.09.2022 08:27 autor: Jindřiška Voltrová