skautis:akce:vzdelavaci:vedeni

Funkce a přidání

1. Klikněte na Upravit
  2. V rolovacím menu vyber nejlépe Hledat podle RČ
  3. Zadej RČ (případně další údaj)
  4. Klikněte na ikonu dalekohledu
  5. Po zadání všech osob do funkcí klikni na Uložit
  6. Nezapomeň zadat zástupce kurzu
  • Vyhledat a vybrat osoby pro funkce Vedoucího akce, Zástupce vedoucího akce, Hospodáře akce, Tajemníka a Zdravotníka, pokud tak už nebylo dříve učiněno zakládajícím pořadatelem. Min. povinně zadanou kvalifikací je vůdce akce a hospodář, u kvalifikačních akcí také zástupce pro každý z kurzů.

Před vyhledáváním osoby si zvolíte způsob vyhledávání (nezapomeňte na to, že při vyhledávání mimo svou jednotku potřebujete rodná čísla, zadejte identifikátor (typicky RČ), klikněte na dalekohled, počkejte, až dojde k vyhledání osoby. Až budete mít obsazeny všechny zvolené funkce, klikněte na Uložit.

Zástupce vedoucího kurzu

Zástupce vybíráte v samostatné tabulce na téže záložce a ukládáte je vlastním tlačítkem Uložit.

Vzdělávací akce | Další údaje | Instruktoři a tým

skautis/akce/vzdelavaci/vedeni.1555057209.txt.gz · Poslední úprava: 12.04.2019 08:20 autor: David Tureček - Dave