skautis:jednotka:clenove:eprihlaska-rozeslane-zpravy

Jednotky Členové | E-přihláška | Jak vyplnit e-přihlášku

E-přihláška: Informační e-maily pro rodiče

V tomto článku naleznete seznam všech zpráv, které přijdou e-mailem rodičům/zákonným zástupcům při procesu vyplňování e-přihlášky.

Úvodní zpráva

• V této zprávě je popsáno, co mají rodiče udělat, a přichází jim jedinečný odkaz na přihlášku jedné osoby.
  • E-mail má platnost 14 dní, po tomto termínu již nebude odkaz na vyplnění přihlášky funkční.
  • Na samotné vyplnění údajů má rodič/zákonný zástupce 72 hodin, následně je odkaz deaktivován.
    E-přihláška: E-mail - úvodní zpráva

Informace o úspěšném vyplnění a odeslání přihlášky

• Po vyplnění a odeslání přihlášky přijde zpráva, že byla přihláška v pořádku zaevidována.
  • Dokud nebude elektronická přihláška vedením jednotky řádně zpracována, je osoba pouze zájemcem o členství, a tedy zatím není oficiálně členem organizace.
    E-přihláška: E-mail - vyplnění přihlášky

Závazné přijetí přihlášky

• Jakmile je přihláška zpracována, rodič/zákonný zástupce dostane e-mail s informací, že dítě je řádným členem.
  • V e-mailu jsou také uvedeny informace, kdo přihlášku přijal a kdo je vedoucím oddílu.
    E-přihláška: E-mail - závazné přijetí

Zamítnutí přihlášky

• V případě, že dojde k zamítnutí přihlášky, přijde následující e-mail s udaným důvodem zamítnutí.
    E-přihláška: E-mail - zamítnutí
skautis/jednotka/clenove/eprihlaska-rozeslane-zpravy.txt · Poslední úprava: 04.10.2023 08:38 autor: Veronika Cupalová - Veve