skautis:akce:vzdelavaci:rozpocet

Rozpočet

Do záložky Rozpočet doplňte u jednotlivých položek plánovaný rozpočet akce, který je důležitý pro její schvalování a později i pro případné schvalování výše dotace - rozpočet uvedený na této záložce do buňky Dotace (MŠMT) se automaticky propíše také do žádosti o dotaci (funguje to i obráceně). Částky je možné editovat po kliknutí do buňky “Částka” na jednotlivých řádcích. V rozpočtu lze přidávat a následně i mazat příslušnými tlačítky vámi přidané položky, pohyb ve sloupci “Částka” je možný pomocí myši či klávesy Enter. Můžete přidávat i poznámky. Nakonec nezapomeňte část “Náklady” a část “Výnosy” rozpočtu uložit tlačítkem Uložit změny. Pokud se vaše akce koná v různých kalendářních letech a nežádáte o dotaci, není potřeba vyplňovat rozpočet pro jednotlivé roky, stačí pro akci jako celek. Pokud počítáte s dotací na vzdělávací akci, tak před vyplňováním rozpočtu nejdříve založte žádost o dotaci.

Vzdělávací akce | Zkoušky a dekrety | Dotace

skautis/akce/vzdelavaci/rozpocet.1564735262.txt.gz · Poslední úprava: 02.08.2019 08:41 autor: David Tureček - Dave