skautis:akce:vzdelavaci:projekt

Projekt

Záložka Projekt slouží pro povinné zadání projektů a závěrečných zpráv u všech kvalifikačních akcí (s výjimkou zdravotnického kurzu a doškolení), lesních akcí a u dalších akcí, které žádají o dotaci. Na to jestli musí mít váš typ akce projekt a závěrečnou zprávu vás upozorní nápověda - pokud jste seminář či podobná akce se zažádanou dotací, projekt a zprávu odevzdáváte vždy (na tuto situaci ale skautIS - zatím - neupozorňuje). Po nahrání si lze projekt a závěrečnou zprávu kdykoliv stáhnout.

Projekt lze zadat po kliknutí na tlačítko Upravit projekt. Je potřeba nahrát textový dokument popisující cíle kurzu atd. podle přiložené nápovědy – prakticky jen to, co ještě ve skautISu není uvedeno na jiných záložkách a je relevantní pro schvalování kurzu. Případně je možné využít pole “Poznámky k projektu” pro další komentáře. Nakonec se projekt uloží příslušným tlačítkem. V případě zaškrtnutí checkboxu “Smazat aktuální projekt” a uložení dojde ke smazání již nahraného projektu. Ústřední schvalování projektu u lesních akcí probíhá průběžně bez nutnosti odevzdání hlášenky, u ostatních se projekt schvaluje v okamžiku odevzdání hlášenky, nicméně o zpětnou vazbu je možné požádat ještě před jejím odevzdáním - stačí napsat na vzdelavani@skaut.cz. V rámci projektu zdůvodněte případnou žádost o navýšení dotace, kvalifikační výjimky a upřesněte, kolik hodin dlouhé jsou případné jednodenní části vaší akce. V rámci projektu může také navrhovaný předseda zkušební komise VZ požádat o udělení oprávnění k předsednictví (viz ŘVČČJ, paragrafy 88 a 89. O schválení nebo neschválení projektu (potažmo celé hlášenky akce) je informován navrhovaný vůdce akce e-mailem a obdrží i případnou zpětnou vazbu. Pokud budete chtít získat na svůj projekt - případně celou hlášenku - zpětnou vazbu od Odboru pro vzdělávání před odevzdáním, napište nám na vzdelavani@skaut.cz.

Závěrečná zpráva

Závěrečnou zprávu lze zadat po kliknutí na tlačítko Upravit závěrečnou zprávu. Je potřeba nahrát textový dokument shrnující průběh akce, jenž musí být dostatečně informativní, aby si čtenář o právě proběhlém ročníku akce dokázal udělat obrázek. Zároveň by měl reflektovat naplnění cílů a předpokladů z projektu. Doporučenou osnovu projektu různých typů vzdělávacích akcí najdete ve Spisovně. Případně je možné využít pole “Poznámka k závěrečné zprávě” pro další komentáře. Nakonec se závěrečná zpráva uloží příslušným tlačítkem. V případě zaškrtnutí checkboxu “Smazat aktuální závěrečnou zprávu” a uložení dojde ke smazání již nahrané závěrečné zprávy. Jestliže potřebujete přiložit k závěrečné zprávě harmonogram samostatně, nahrajte závěrečnou zprávu vč. harmonogramu ve formátu .zip. Schválením závěrečné zprávy předchozího ročníku akce je podmíněno schválení ročníku následujícího!

Vzdělávací akce | Dotace | Stav a odevzdání

skautis/akce/vzdelavaci/projekt.1567080502.txt.gz · Poslední úprava: 29.08.2019 12:08 autor: David Tureček - Dave