skautis:akce:tabory:hlasenka-rozpocet

Rozpočet na táborové hlášence

Záložka: Rozpočet

• Před táborem se zadává předpokládaný rozpočet výnosů a nákladů - má vlastní tabulku
  • Po táboře se zadává skutečný rozpočet - opět má vlastní tabulku lze zadat až tábor proběhne

Vyplňování rozpočtu

Záložka „Rozpočet“ slouží k tomu, abyste mohli zadat povinný údaj celkové náklady tábora. Toto je jediný povinný údaj z oblasti hospodaření.

Skutečnost rozpočtu

Pokud chcete mít v táborové evidenci opravdový pořádek, doporučujeme použít volbu počítat náklady automaticky. Tím se vám otevře možnost editovat položkově náklady i výdaje tábora (podobně jako v době zadávání hlášenky tábora a jeho předběžného rozpočtu). Když takto vyplníte skutečné hospodářské údaje, skautIS opět celkové náklady vypočítá a vy navíc máte skutečnou informaci o tom, kolik co na táboře stálo (dle skupin – typů – výdajů). V případě, že jednotka používá oddílové/střediskové hospodaření na https://h.skauting.cz, může vyúčtování tábora (s doklady, pokladní knihou apod.) zadat přímo tam a údaje se do táborové hlášenky ve skautISu přenesou. Ve skautISu pak stačí hlášenku uzavřít pro odevzdání. Je možné vložit jen koncový stav což stačí.

Chytrá tabulka

Odsouhlaste, že chcete náklady počítat automaticky.

Vyplnění skutečného rozpočtu

Pokračujete jako u zadávání předběžného rozpočtu. Jen zadávejte skutečnosti. Pod skutečným rozpočtem vidíte předpokládaný rozpočet.

Táborová hlášenka | Účastníci a jejich počty | Uzavření a odevzdání

skautis/akce/tabory/hlasenka-rozpocet.1535548196.txt.gz · Poslední úprava: 29.08.2018 13:09 autor: David Tureček - Dave