skautis:akce:tabory:hlasenka-rozpocet

Rozpočet na táborové hlášence

Záložka: Rozpočet

• Před táborem se zadává předpokládaný rozpočet - má vlastní tabulku
  • Po táboře se zadává skutečný rozpočet - opět má vlastní tabulku lze zadat až tábor proběhne

Záložka „Rozpočet“ slouží k tomu, abyste mohli zadat povinný údaj celkové náklady tábora. To je jediný povinný údaj z oblasti hospodaření. Ale pokud chcete mít v táborové evidenci opravdový pořádek, doporučujeme zaškrtnout volbu počítat náklady automaticky. Tím se vám otevře možnost editovat položkově náklady i výdaje tábora (podobně jako v době zadávání hlášenky tábora a jeho rozpočtu). Když takto vyplníte skutečné hospodářské údaje, skautIS opět celkové náklady vypočítá a vy navíc máte skutečnou informaci o tom, kolik co na táboře stálo (dle skupin – typů – výdajů). V případě, že jednotka používá oddílové/střediskové hospodaření na https://h.skauting.cz, může vyúčtování tábora (s doklady, pokladní knihou apod.) zadat přímo tam a údaje se do táborové hlášenky ve skautISu přenesou. Ve skautISu pak stačí hlášenku uzavřít pro odevzdání.

Skutečnost rozpočtu

Je možné vložit jen koncový stav a nebo můžete využít chytrou tabulku, která vám dopočítá skutečné náklady. Abyste mohli tuhle tabulku využít musíté pokračovat následovně.

Musíte odsouhlasit, že chcete náklady počítat automaticky.

A pak pokračujete jako u zadávání předběžného rozpočtu. Jen zadáváte skutečnosti.

Táborová hlášenka | Účastníci a jejich počty | Uzavření a odevzdání

skautis/akce/tabory/hlasenka-rozpocet.1509458372.txt.gz · Poslední úprava: 02.05.2018 14:42 (upraveno mimo DokuWiki)