skautis:akce:snemy:kandidatni_komise

Kandidátní komise

Přejděte na záložku Kandidátní komise a zadejte tři členy, jednoho z nich označte jako předsedu. Členům kandidátní komise se na záložce Kandidáti zobrazují dvě tabulky – Ke schválení a Schválený.

V současné době je funkce předsedy hlavně pro přesnost, předseda nemá ve skautISu žádné zvláštní pravomoce.

Schvalování kandidátů

Kandidatury čekající na schválení je třeba zobrazit a pomocí tlačítek na konci kandidatury schválit nebo zamítnout.

Při zamítnutí kandidatury je nutné zadat důvod. Kandidatury duplicitní nebo nesmyslné (podané omylem na jinou funkci apod.) je třeba zamítnout s daným důvodem.

Po schválení/zamítnutí kandidatury zůstává zobrazena tato kandidatura, ale změní se tlačítka na jejím konci. Pro návrat do aktuálního seznamu kandidátů klikněte na tlačítko Zpět.

Teprve po schválení jsou kandidáti zveřejněni na záložce Kandidáti.

Pro úspěšné uzavření sněmu není možné mít žádné kandidáty čekající na schválení – tj. je třeba všechny kandidáty buď schválit, nebo zamítnout. Schválením/zamítnutím kandidátů končí práce kandidátní komise.

Sněmy | Kandidáti | Volby

skautis/akce/snemy/kandidatni_komise.1564653126.txt.gz · Poslední úprava: 01.08.2019 09:52 autor: David Tureček - Dave