skautis:akce:snemy:kandidati

Kandidáti

» schvalování kandidátů

Členům kandidátní komise se na záložce Kandidáti zobrazují dvě tabulky – Ke schválení a Schválený.

Kandidatury čekající na schválení je třeba zobrazit a pomocí tlačítek na konci kandidatury schválit.

Pro zadávání a schvalování kandidátů není nutné přihlašovat se do kandidátní komise a přepínat na roli roli Účastník sněmu.

Kandidatura se hned nezobrazí na záložce Kandidáti, protože je třeba ji ještě schválit, i když se jedná o již proběhlý sněm.

Člen kandidátní komise má pravomoc zadávat kandidátky za jiné členy jednotky a schvalovat/odmítat/stáhnout již podané kandidátky, a to až do ukončení sněmu.
Po proběhlém sněmu
může kandidátky zadávat či upravovat osoba s rolí Středisko: vedoucí/admin.

Pro úspěšné uzavření sněmu není možné mít žádné kandidáty čekající na schválení – tj. je třeba všechny kandidáty buď schválit, nebo zamítnout. Schválením/zamítnutím kandidátů končí práce kandidátní komise.

Možnosti kandidátky

Po schválení kandidatury zůstává zobrazena tato kandidatura, ale změní se tlačítka na jejím konci. Pro návrat do aktuálního seznamu kandidátů klikněte na tlačítko Zpět.

Teprve po schválení jsou kandidáti zveřejněni na záložce Kandidáti.

Zrušení kandidátury

Kandidaturu je možné stáhnout (zrušit), a to i pokud je již schválená.

Účast na sněmu

Každému delegátovi je vytvořena role účastník sněmu. Ta slouží jednak k prohlížení kandidátek (účastník sněmu k nim má přístup, ostatní ne), a také k úpravě své účasti. Každý delegát se může ze sněmu odhlásit a místo něj je na seznam doplněn náhradník (pokud existuje - tj. pokud byl daným střediskem zvolený).

Sněmy | Delegáti | Kandidátní komise

skautis/akce/snemy/kandidati.txt · Poslední úprava: 02.11.2023 08:20 autor: Veronika Cupalová - Veve