skautis:akce:snemy:kandidatni_komise

Kandidátní komise

Přejděte na záložku Kandidátní komise a zadejte tři členy, jednoho z nich označte jako předsedu. Členům kandidátní komise se na záložce Kandidáti zobrazují dvě tabulky – Ke schválení a Schválený.

V současné době je funkce předsedy hlavně pro přesnost, předseda nemá ve skautISu žádné zvláštní pravomoce.

Schvalování kandidátů

• Kandidatury čekající na schválení je třeba zobrazit a pomocí tlačítek na konci kandidatury je můžete po kontrole všech náležitostí (například řádného členství v organizaci nebo kvalifikace) schválit nebo zamítnout.
  • Při zamítnutí kandidatury je nutné zadat důvod. Kandidatury duplicitní nebo nesmyslné (podané omylem na jinou funkci apod.) je třeba zamítnout s daným důvodem.
  • Po schválení/zamítnutí kandidatury zůstává zobrazena tato kandidatura, ale změní se tlačítka na jejím konci. Pro návrat do aktuálního seznamu kandidátů klikněte na tlačítko Zpět.
  • Teprve po schválení jsou kandidáti zveřejněni na záložce Kandidáti.
  • Pro úspěšné uzavření sněmu není možné mít žádné kandidáty čekající na schválení – tj. je třeba všechny kandidáty buď schválit, nebo zamítnout. Schválením/zamítnutím kandidátů končí práce kandidátní komise.

Sněmy | Kandidáti | Volby

skautis/akce/snemy/kandidatni_komise.txt · Poslední úprava: 20.10.2023 11:45 autor: Veronika Cupalová - Veve