skautis:dotace:dotace-uzavreni-ustredim

..Dotace { Mapa stránek } | ..Odevzdání a potvrzeníÚvodní stránka: Vyhledání a export žádosti dotace..

Dotace: Uzavření vyúčtování dotace ústředím

Pokud je odevzdané vyúčtování dotace v pořádku, ústřední správce dotací ho uzavře a stav dotace se ve skautISu na záložce Dotace změní na Uzavřená.

Po uzavření dotace jednotka buď obdrží doplatek dotace, nebo je potřeba vrátit zpět nevyúčtovanou zálohu. Výši doplatku/přeplatku naleznete na záložce Závěrečný rozpočet. Případný přeplatek dotace se ústředí vrací na stejný bankovní účet, z nějž přišly zálohy, a to s uvedením stejného specifického a variabilního symbolu.

Pokud ústřední správce dotací vyhodnotí vyúčtování jako chybné, nebo bude žádat o jeho doplnění, tato informace přijde e-mailem hospodáři/vůdci akce a statutárnímu orgánu pořadatelské jednotky. V tomto případě bude nutné vyúčtování opravit/doplnit a opět odevzdat.

Po uzavření vyúčtování ústředím se dotace definitivně uzavírá a všechny údaje budou nadále dostupné pouze pro čtení.

U dotace na vzdělávací akce (9200) připomínáme, že pokud se akce koná v rozmezí více kalendářních let, musí být dotace vyúčtována pro každý kalendářní rok zvlášť podle aktuálně platné Směrnice ke vzdělávacím akcím.

..Dotace | ..Odevzdání a potvrzeníÚvodní stránka: Vyhledání a export žádosti dotace..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti dotací.

skautis/dotace/dotace-uzavreni-ustredim.txt · Poslední úprava: 05.10.2021 12:22 autor: Jindřiška Voltrová