skautis:dotace:odevzdani-a-potvrzeni-dotace

..Dotace { Mapa stránek } | ..Závěrečný rozpočetUzavření vyúčtování dotace ústředím..

Dotace: Kontrola, odevzdání a potvrzení vyúčtování dotace

Posledním krokem pro vyúčtování dotace je její kontrola, odevzdání a potvrzení statutárním orgánem. Všechny tyto kroky se provádí na záložce Odevzdání a potvrzení.

Kontrola vyúčtování

Dotace: Kontrola vyúčtování

Předtím než přejdete k odevzdání vyúčtování dotace, je vhodné znovu zkontrolovat, že účtovaná dotační částka není vyšší než částka reálná, že máte zadané a potvrzené skutečné účasti na všech částech akce (dotace 9200), že jsou obě strany rozpočtu vyrovnané, nevykazujete zisk aj.

1. Stiskněte tlačítko Kontrola vyúčtování v dolní části stránky.
  1. V horní části záložky se zobrazí seznam nedostatků, které brání odevzdání vyúčtování. Nedostatky odstraňte. SkautIS by neměl zobrazovat žádné upozornění.

Odevzdání vyúčtování

Dotace: Odevzdání vyúčtování

Pokud je vše v pořádku, můžete vyúčtování odevzdat.

Odevzdání vyúčtování proveďte kliknutím na tlačítko Odevzdat vyúčtování.

Dotace se odevzdáním uzamkne pro další úpravy. Odevzdání však lze vrátit zpět tlačítkem Zrušit odevzdání vyúčtování.

Po odevzdání je statutární orgán upozorněn e-mailem, že vyúčtování dotace bylo odevzdáno a je potřeba ho potvrdit.

Potvrzení vyúčtování statutárním orgánem

Dotace: Potvrzení vyúčtování

Potvrdit vyúčtování dotace může pouze statutární orgán či jeho zástupce v roli „pořadatelská jednotka: vedoucí/administrátor“ (musí mít tuto funkci ve skautISu).

Odkaz pro potvrzení vyúčtování na dané záložce je součástí automatického informačního e-mailu o odevzdání vyúčtování, dotaci tedy není nutné ve skautISu vyhledávat.

1. Pro potvrzení vyúčtování stiskněte tlačítko Potvrdit vyúčtování.

2. Pro zrušení vyúčtování stiskněte tlačítko Zrušit odevzdání vyúčtování.

Vyjádření revizní komise

Dotace: Vyjádření revizní komise

Vyjádřit k vyúčtování se může jakýkoliv člen revizní komise v roli „pořadatelská jednotka: revizní komise“ - tuto funkci musí mít ve skautISu a jeho účet musí být spárován s pořadatelskou jednotkou.

Odkaz pro vyjádření k vyúčtování na dané záložce je součástí automatického informačního e-mailu o potvrzení vyúčtování statutárním orgánem pořadatelské jednotky, dotaci tedy není nutné ve skautISu vyhledávat. Pokud ale členové revizní komise nemají ve skautISu zadaný e-mailový kontakt (což by mít měli), automatický e-mail, upozorňující na nutnost vyjádření k vyúčtování dotace, nebude zaslán.

Před vyjádřením doporučujeme stáhnout přehledy a rozhodnutí o dotaci. S těmito dokumenty by se měla revizní komise určitě seznámit, aby věděla, k čemu se vyjadřuje!

1. Stiskněte tlačítko Zadat vyjádření revizní komise.
    Toto tlačítko se zobrazuje pouze výše zmíněným osobám!
  1. Nastavte Souhlas na hodnotu Ano.
  1. Doplňte Vyjádření revizní komise.
  1. Uložte vyjádření pomocí tlačítka Závazně potvrdit vyjádření revizní komise.

Stáhnutí přehledů a rozhodnutí

Dotace: Stáhnut dokumentů o dotaci

Před potvrzením či vyjádřením k dotaci doporučujeme seznámit se se všemi potřebnými dokumenty k žádosti o dotaci. Ty si můžete stáhnout ve formátu PDF pomocí následujících tlačítek v dolní části stránky:

• Přehled Žádosti o dotaci (PDF)
  • Přehled vyúčtování dotace (PDF)
  • Rozhodnutí (PDF)

..Dotace | ..Závěrečný rozpočetUzavření vyúčtování dotace ústředím..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti dotací.

skautis/dotace/odevzdani-a-potvrzeni-dotace.txt · Poslední úprava: 07.09.2023 08:55 autor: Michal Janata - Kalich