skautis:dotace:zaverecny-rozpocet-dotace

..Dotace { Mapa stránek } | ..Záložka Vyúčtování dotaceOdevzdání a potvrzení..

Dotace: Závěrečný rozpočet

Po uzavření účetnictví projektu/akce je nutné vyplnit také závěrečný, tj. skutečný rozpočet. Tento rozpočet se zadává na záložce Závěrečný rozpočet.

Úvodní informace závěrečného rozpočtu ukazují, na jakou skutečnou výši dotace dosáhnete a jakou částku ještě dostanete/máte vrátit na základě porovnání dotovaných dokladů s již zaslanými zálohami.

1. Vyplnění rozpočtu

• Načtěte položky z předpokládaného rozpočtu pomocí tlačítka Načíst položky z předpokládaného rozpočtu.
    Položka Dotace (MŠMT) se vyplní automaticky podle souhrnné výše částek zadaných dotovaných dokladů.
  • Upravte položky rozpočtu dle skutečnosti kliknutím do příslušného řádku nebo stisknutím tlačítka .
    • Potřebujete‐li zadat jiný druh nákladu nebo výnosu, je možné si přidat řádek přes tlačítko v pravém horním rohu tabulky.
    • Pro uložení údajů klikněte na zelené tlačítko .

V rozpočtu vyplňte vždy nejprve jednu tabulku (výnosů či nákladů) a data uložte. Následně pracujte s druhou tabulkou. Pokud vyplníte obě najednou, tak při ukládání o jedny data přijdete a je nutné je vyplnit znovu.

2. Doplnění komentáře k závěrečnému rozpočtu

Pole pro komentář můžete využít pro zdůvodnění svých požadavků nebo připojení dalších poznámek.

Údaje vložte po kliknutí na tlačítko Upravit komentář k rozpočtu.

Pro uložení údajů klikněte na zelené tlačítko Uložit.

..Dotace | ..Záložka Vyúčtování dotaceOdevzdání a potvrzení..

ROZCESTNÍK : Podívejte se na mapu stránek týkajících se oblasti dotací.

skautis/dotace/zaverecny-rozpocet-dotace.txt · Poslední úprava: 12.10.2021 17:56 autor: Jindřiška Voltrová