skautis:akce:vzdelavaci:zalozeni

Založení VzA

Založit VzA může pouze pořadatel (tedy libovolná osoba v příslušné roli vedoucí/administrátor - střediska, okresu, kraje nebo ZvOJ) tak, že přejde po svém přihlášení v menu skautISu na záložku Akce → Vzdělávací akce → Moje akce a zvolí tlačítko Nová vzdělávací akce.

Objeví se tabulka, v níž pořadatel zadá minimálně tři povinné údaje označené hvězdičkou

• Typ akce - vybírá se, z nabídky kurzů, které umožňujeme pořádat
  • Pořadatel - zadání e.č. a vyhledání pomocí ikony dalekohled
  • Název akce - doporučujeme jednoznačný a označený rokem konání pro lepší orientaci, např. ZZA Kroměříž, jaro 2017 - a tlačítkem Uložit uloží - akce je tímto založena.

• Vhodné je rovnou doplnit i Vedoucího vzdělávací akce či Tajemníka, případně další zobrazené základní funkce (Zástupce vedoucího a Hospodáře akce), aby mohl tým svou akci ve skautIS dále spravovat sám (dokud nebude stanoven Vedoucí kurzu, je možné akci spravovat také s rolí vedoucí/administrátor OJ, poté to již možné není - s výjimkou nutného schvalování dílčích částí akce).
  • Zadaným osobám se automaticky vytvoří nová pracovní role s právem editace.

skautis/akce/vzdelavaci/zalozeni.1549539866.txt.gz · Poslední úprava: 07.02.2019 11:44 autor: David Tureček - Dave