skautis:akce:tabory:skutecny-seznam-ucastniku-po-tabore

Tábory { Mapa stránek }Účastníci a přihlášky

Tábory: Skutečný seznam účastníků po táboře

Pokud zatím nemáte v seznamu účastníky tábora (nevyužili jste tuto možnost při odeslání hlášenky před táborem), přidejte je.

Při zadávání skutečné účasti táborníků po proběhlém táboře poté pracujete se sloupcem “Skutečná účast”.

Tabulku účastníků lze filtrovat pomocí přepínače “Skutečná účast” vlevo nad tabulkou - ujistěte se, že máte toto filtrování vypnuto, pokud jej nechcete momentálně využívat. Na tlačítko Hledat je potřeba kliknout 2x, aby se požadavek na filtr aktivoval.

Upozornění: Do automatické souhrnné statistiky se propisují všechny osoby, které mají Skutečnou účast zaškrtnutou - tedy i ty, u kterých počet dnů nastavíte na 0. Pokud tedy osoba na táboře opravdu nebyla, nechte políčko ve sloupečku Skutečná účast nezaškrtnuté.

Zde vidíte, které osoby se do automatického souhrnu započítají a které nikoliv:

NAVIGACETáboryÚčastníci a přihlášky

ROZCESTNÍKPodívejte se na mapu stránek týkajících se táborové hlášenky.

skautis/akce/tabory/skutecny-seznam-ucastniku-po-tabore.txt · Poslední úprava: 04.08.2023 13:07 autor: Veronika Cupalová - Veve