skautis:akce:tabory:odeslani-taborove-e-prihlasky

Táborové e-přihlášky: Odeslání e-přihlášky

Vlastní odeslání táborové e-přihlášky provedete na stránce Účastníci a přihlášky v sekci Seznam účastníků pomocí tlačítka Táborové e-přihlášky.

Táborovou e-přihlášku lze odeslat pouze těm účastníkům, kteří mají vyplněn hlavní kontakt.
To znamená, že dospělý účastník musí mít ve svých kontaktech vyplněn hlavní e-mail, u osoby mladší 18 let musí být zadán zákonný zástupce s vyplněným hlavním e-mailem.

Před vlastním odesláním e-přihlášek:

Přidejte účastníky do tabulky Seznam účastníků

Samotné odeslání táborové e-přihlášky se pak skládá ze dvou kroků:

1. Výběr osob pro zaslání e-přihlášek

Nad tabulkou se seznamem účastníků stiskněte tlačítko Táborové e-přihlášky.

1. Zobrazí se vám stránka s tabulkou obsahující seznam účastníků. Tato CHYTRÁ TABULKA je rozšířenou verzí seznamu účastníků ze stránky Účastníci a přihlášky v případě zapnutých e-přihlášek a obsahuje navíc tyto sloupce:

• Checkbox pro výběr osoby
  • Cena
    Dokud není e-přihláška odeslána, je toto pole prázdné, jinak se zde zobrazuje částka, která odpovídá přímo odeslané přihlášce dané osoby.
  • Platba do
    Dokud není e-přihláška odeslána, tak je toto pole prázdné. Po odeslání e-přihlášky se zde zobrazí datum, do kdy má být poplatek zaplacen.
  • Výzva odeslána
    Datum a čas posledního odeslání výzvy k vyplnění e-přihlášky na tábor.
  • Přijato/Odmítnuto
    Datum a čas okamžiku, kdy účastník buď závazně odeslal vyplněnou přihlášku, nebo v e-přihlášce vyznačil, že se účastnit tábora nebude.
  • Stav
    Odpovídající stav e-přihlášky (barevné kolečko).
  • E-přihláška
    Tlačítko s odkazem na detailní vyplněnou přihlášku, pokud už byla vyplněna.

2. Vyberte osoby, kterým chcete e-mail s odkazem na přihlášku zaslat pomocí checkboxu (jako je to u aktualizace údajů). Můžete vybrat třeba jen část osob a v rámci toho jim změnit výchozí hodnoty přihlášky.

Vybrat lze pouze ty osoby, které mají vyplněn hlavní kontakt (u dětí kontakt na zákonného zástupce) a které ještě neodevzdaly přihlášku.

3. Po výběru osob stiskněte tlačítko Pokračovat k odeslání, které vás převede na stránku Odeslání táborové e-přihlášky.

2. Reálné odeslání e-mailu s odkazem na vyplnění e-přihlášky

Po výběru osob zkontrolujte na stránce Odeslání táborové e-přihlášky přednastavené údaje (potvrďte je, nebo je individuálně pro tuto rozesílku upravte) a e-přihlášky odešlete pomocí tlačítka Odeslat táborové e-přihlášky.

Po odeslání žádosti se v tabulce u obeslaných osob zobrazí stav e-přihlášky „Čeká“, doplní se informace vztahující se k dané e-přihlášce a zobrazí se tlačítko s odkazem na konkrétní e-přihlášku.

skautis/akce/tabory/odeslani-taborove-e-prihlasky.1673862501.txt.gz · Poslední úprava: 16.01.2023 09:48 autor: Jindřiška Voltrová