skautis:akce:tabory:odeslani-taborove-e-prihlasky

Táborové e-přihlášky: Odeslání e-přihlášky

Vlastní odeslání táborové e-přihlášky provedete na stránce Účastníci a přihlášky v sekci Seznam účastníků pomocí tlačítka Táborové e-přihlášky.

Před vlastním odesíláním e-přihlášek doporučujeme nastavit výchozí hodnoty e-přihlášky.

Táborovou e-přihlášku lze odeslat pouze těm účastníkům, kteří mají vyplněn hlavní kontakt. To znamená, že dospělý účastník musí mít ve svých kontaktech vyplněn hlavní e-mail, u osoby mladší 18 let musí být zadán zákonný zástupce s vyplněným hlavním e-mailem.

Jak postupovat při odesílání e-přihlášek:

1. Přidejte účastníky do tabulky Seznam účastníků.

U účastníků, kterým ještě nebyla e-přihláška zaslána, bude nastaven stav e-přihlášky na „Neodesláno“.</wrap>

2. Vyberte osoby, kterým chcete e-přihlášku zaslat

Nad tabulkou se seznamem účastníků stiskněte tlačítko Táborové e-přihlášky.

Následně se vám zobrazí stránka s podobnou tabulkou pro výběr účastníků. Vyberte osoby, kterým chcete e-mail s odkazem na přihlášku zaslat (pomocí checkboxu, jako je to u aktualizace údajů). Můžete vybrat třeba jen část osob a v rámci toho jim změnit výchozí hodnoty přihlášky.

Po výběru osob stiskněte tlačítko Pokračovat k odeslání, které vás převede na stránku Odeslání táborové e-přihlášky.

3. Odešlete e-mail s odkazem na e-přihlášku

Na stránce Odeslání táborové e-přihlášky zkontrolujte přednastavené údaje (potvrďte je, nebo je individuálně pro tuto rozesílku upravte) a e-přihlášky odešlete pomocí tlačítka Odeslat táborové e-přihlášky.

Po odeslání žádosti se v tabulce u vybraných osob zobrazí stav e-přihlášky „Čeká“ a tlačítko s odkazem na konkrétní e-přihlášku.

Stránka pro výběr osob k odeslání e-přihlášek

Stránka pro reálné odeslání odkazu táborové e-přihlášky

skautis/akce/tabory/odeslani-taborove-e-prihlasky.1673353111.txt.gz · Poslední úprava: 10.01.2023 12:18 autor: Jindřiška Voltrová